Poll

Vreto:

Bay rum
11 (15.1%)
Sandalovina
4 (5.5%)
Kedar-sandalovina
11 (15.1%)
Opium
4 (5.5%)
Kajsija
2 (2.7%)
Jasmin
1 (1.4%)
Čarobna šuma
3 (4.1%)
Menta-bor
0 (0%)
Kokos-vanila
6 (8.2%)
Limun-menta
2 (2.7%)
Forumski
9 (12.3%)
Menta-eukaliptus
2 (2.7%)
Mošus-sandalovina
1 (1.4%)
Badem
1 (1.4%)
Aloe vera
3 (4.1%)
Ruža
4 (5.5%)
Med-badem
0 (0%)
Citrusni mix
2 (2.7%)
Mandarina-narandza
4 (5.5%)
Lavanda
3 (4.1%)

Total Members Voted: 28

Author Topic: Vreto sapuni, Shave Soap by Me  (Read 218451 times)

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Moj duh budi tvoje demone.
Re: Vreto sapuni, Shave Soap by Me
« Reply #825 on: July 01, 2021, 01:09:19 PM »
Јави се чика мајстор Горану поруком типа приватном, или мени, методом типа истом.
Имаш читав подфорум Врето сапуни (са мноштво информација и утисака), као и упис пре твог од стране мене на овој теми који садржи знатне информације у вези твог питања бријаџијо.
- Добра дела не смеју остати некажњена.

- Не заборавите да оставите на форуму што мање утисака.

Offline Goran.v

• Moderator
  • Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #826 on: July 20, 2021, 09:17:43 PM »
Пошто већ доста дуго нисам писао о новинама а њхих увек има ред је да се неке барем обелодане. Дошло је до осетног побољшања како базе тако и комплекса полимера и шећера код обе формуле до те мере да би оправадале нове бројне ознаке но са тиме је готово те на том плану промена нема.
Побољшање базе је донело појачану структуру пене или ти већа заштита, повећано упијање воде, већа експлозивност пене што је живо чудо колико исту тероришем пуњењем свим и свачим водољубним и клизавим .
Побољшање комплекса полимера и шећера је вођено примарно са Т1 који је сада још више одскаче и V6 који је и сам осетно напредовао у односу на своје прво издање ту је дигнута клизавост, влажење коже, ефекат после бријања , за детаљима настројене 4 ревизија унутар ознака само су све интерне па не пишем о њима. Још једна велика промена на којој додуше још увек радим је дизање мириса на нови степен што се распона, трајности и веома упроштено речено квалитета тиче за сада су Кедар С, Чаробна Шума, Фоугере и нај важније Сандаловина прошли (све сам ближи Mysore Sandalwood што оњуших у Индији пре 10 година који нама смртницима једноставно није доступан) но мало по мало па ће и остатак нота да падну под мач квалитативне еволуције. Да сам блоговима настројен било би за писање доста но у омиљеној ми сиже форми толико за сада.
Срећно бријање јунаци   
Everybody falls down, what one does afterwards is what separates the few from the bunch!

Offline filipmd

• Majstor brijanja
    • Email
« Reply #827 on: July 20, 2021, 11:27:10 PM »
Moram da se ubacim sa pohvalom za carobnu sumu ovde je nisam hvalio kao na fejsbuku. I zanima me ako nije tajna kad bi mogli da vidimo onu vreto brijacku glavu u ponudi?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Goran.v

• Moderator
  • Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #828 on: July 20, 2021, 11:56:05 PM »
Moram da se ubacim sa pohvalom za carobnu sumu ovde je nisam hvalio kao na fejsbuku. I zanima me ako nije tajna kad bi mogli da vidimo onu vreto brijacku glavu u ponudi?

Доста смо далеко од понуде то је тек у прототип фази, могу ти ових дана послати један ако си рад да се поиграш
Everybody falls down, what one does afterwards is what separates the few from the bunch!

Offline filipmd

• Majstor brijanja
    • Email
« Reply #829 on: July 21, 2021, 02:27:46 AM »

Доста смо далеко од понуде то је тек у прототип фази, могу ти ових дана послати један ако си рад да се поиграш
Vrlo rado

Najnovije:

Users Online
Users: 1
Guests: 33
Total: 34