Author Topic: Fonex "Gummy" Brushless Shave Cream and Beard Softener  (Read 3255 times)

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
Re: Fonex "Gummy" Brushless Shave Cream and Beard Softener
« Reply #30 on: May 16, 2018, 07:43:40 AM »
Не знам колико jе штетан, али генерално не би требало иритирати лице разним "хемикалиjама"!
Крема jе као пре-шеjв одлична!
Али, исти jе случаj као и са сапуном "Soap of the Gods" Van Yullay, кога толико нахвалих, и пост-шеjв и ово и оно...а у ствари то све беше хемиjа!
Док сапуни као C&A, D.R. Harris, P&B, TOBS...(чудо..све сами Енглези), садрже ипак мање алергена и зато јесу бољи!
И наравно да напоменем потпуно сигурне и наше сапуне Врето и Денди!
Тако да....користимо наше..😃
« Last Edit: May 17, 2018, 12:00:57 AM by adams »

Offline Shavenovich

• Veliki Majstor brijanja
  • shave is meditation,not iritation
    • Email
« Reply #31 on: May 16, 2018, 06:26:04 PM »
Не знам колико jе штетан, али генерално не би требало иритирати лице разним "хемикалиjама"!
Крема jе сао пре-шеjв одлична!
Али, исти jе случаj као и са сапуном "Soap of the Gods" Van Yullay, кога толико нахвалих, и пост-шеjв и ово и оно...а ы ствари то све беше хемиjа!
Док напуни као C&A, D.R. Harris, P&B, TOBS...(чудво..све сами Енглези), садрже ипак мање алергена и зато јесу бољи!
И наравно да напомевем потпуно сигурне и наше сапуне Врето и Денди!
Тако да....користимо наше..😃
Ma da mislim vreto je za svaku pohvalu sta reci mislim da je jako rijetko da sapun bude 100% priroda ali eto Goran je to uradio i to kakav sapun fantastican,Englezi ko Englezi smatram da su oni bas hedonisticki nastrojeni prema brijanju mislim taj njihov dozivljaj krasi jazavac,gillette rfb,darwin i jos sto sta drugih zlatnih stvarcica a o britvama da ne govorimo i naravno tu se ukljucuju sapuni sa uzvisenim mirisima i after shave takodje a uz sve to kako nam filmovi pokazuju njihove raskosne kuce ili vile cak imaju i toalet od kojeg je polovina u drvetu  :D

Offline sale vš

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #32 on: May 17, 2018, 08:51:04 AM »
sinoc probao fonex gummy. umio lice toplom vodom i onda utrljao dobar sloj ove tečne mase. uzeo posudu i kremu i pravio penu u istoj - ostavio da koža upije par minuta i dok sam napravio penu u posudi krenuo da radim penu na licu.
moj lični utisak - ništa posebno - nikakav boljitak nisam osetio da žilet klizi. Čak štaviše mislim da je moja varijanta s 2-3cm tankog sloja glicerina bolja varijanta tj pravi bolju klizavost. ostaje mi da probam još par puta pa će i utisak biti jasniji.

Offline Blokej

• Iskusni brijač
  • **
« Reply #33 on: May 17, 2018, 02:14:54 PM »
sinoc probao fonex gummy. umio lice toplom vodom i onda utrljao dobar sloj ove tečne mase. uzeo posudu i kremu i pravio penu u istoj - ostavio da koža upije par minuta i dok sam napravio penu u posudi krenuo da radim penu na licu.
moj lični utisak - ništa posebno - nikakav boljitak nisam osetio da žilet klizi. Čak štaviše mislim da je moja varijanta s 2-3cm tankog sloja glicerina bolja varijanta tj pravi bolju klizavost. ostaje mi da probam još par puta pa će i utisak biti jasniji.
Izvini, 2-3 cm debljina sloja?
Pa ti si baš namazao...

Offline sale vš

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #34 on: May 17, 2018, 02:33:27 PM »
Hahaha nisi skontao 2-3 cm glicerina dužine i 1 mm debljine, tuba kao od super lepka. Ono sto sam primetio je da mi fonex nakon prelaza suši kožu bude suva kao barut

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Offline sale vš

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #35 on: May 27, 2018, 09:28:17 PM »
Polako fonex počinje sve više da mi se sviđa. Neverovatan osećaj na licu posle brijanja. Jako mi prija čim ga namažem na lice, odma počinje da hladi. I nekako prsti klize po licu. Isti osećaj kad nakon prelaza umijem lice neverovatno kako klizi po licu. Još kad se na ovaj preshave krene pena da se radi - brijanje je zagarantovano savršeno.

Offline Mr. Barbiere

• Majstor brijanja
« Reply #36 on: May 27, 2018, 10:05:27 PM »
Kakva transformacija mišljenja o Fonexu, 17.05. ništa ne valja, već 27.05. počinje da se sviđa, a 07.06.2018. Sale postaje zaštitno lice Gummy-a. :D

The following users thanked this post: adams

Offline sale vš

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #37 on: May 27, 2018, 10:08:10 PM »
Sad se mozgam da li je do fonex-a ili wilkinson sapuna kojeg sam prvi put probao. Kako god lice neverovatno glatko a dorco i wilkinson sword žilet sve poskidao.

The following users thanked this post: Mr. Barbiere

Offline sale vš

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #38 on: June 06, 2018, 06:17:50 PM »
Stigla kutija. Kome treba uzorak nek se javi

The following users thanked this post: stevokv92

Najnovije:

Users Online