Author Topic: Pinaud i taylor of old bond street  (Read 893 times)

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Pinaud i taylor of old bond street
« Reply #15 on: January 06, 2021, 12:49:40 AM »
Пробао сам оба сапуна и када бих морао да бирам приклонио бих се Тејлору, ипак пружа више у односу на Клабмен Пино али ми се чини да више и кошта јер је веће паковање, а можда су ту негде по цени када би и Пино долазио у већем паковању.
Оно што бих издвојио код Пиноа јесте тај осећај на лицу као да је у пену убачен пудер и то ми је много пријало поред мириса који ми се исто допао веома.
Тејлор је прича за себе... Веома добро ми лице реагује на њега, клизавост добра, мирис (барем који сам ј пробао) је био супер, осећај након бријања веома добар, некако заокруженији производ у односу на Клабмен Пино, али да треба пробати и Пиноа-треба.
Морам да мало дистонирам по питању горепоменуте Палмире... Иако јефтин сапун, иако народски, релативно неугледне амбалаже, за мене је један од радо коришћених сапуна и сапокрема јер прија мојој кожи лица и стварно немам превелике критике на њега, чак мислим да није уопште толико испод великих сапунских имена у свету бријања, некако се увек са радошћу и еланом упутим на бријање са Палмиром.
Свакако ваља истраживати и не избегавати било коју варијанту сапуна или креме макар за пробу са њима.

Offline filipmd

• Majstor brijanja
    • Email
« Reply #16 on: January 06, 2021, 02:47:40 AM »
Ja sam probao sve tobs cream varijante i sto se tice performansi svi su manje vise isti samo se razlikuje miris, dok npr kod proraso skroz drugaciji ugodjaj imam kad promenim boje Ako su sugestije za odabir van tobs i clubman, ja bih se zaleteo na vreto dendi imam samo ruza miris pena je stvarno bas bas dobra ali taj miris mi nekako bas agresivno napada nozdrve ne znam kakvi su ostali mirisi po jacini.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline oldgodsarehere95

• Mladi brijač
  • **
    • Email
« Reply #17 on: January 06, 2021, 11:40:55 AM »
Koja je razlika izmedju Vreto i Dendi sapuna, i da li oba imaju Bay Rum notu, a ako da gde se mogu nabaviti? A sto se toce Tobs malo sam iznenadjen, bas sam dosta pohvala cuo, a i jedan od starijih brendova koji je izdrzao test vremena 😁

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #18 on: January 06, 2021, 11:45:22 AM »
Koja je razlika izmedju Vreto i Dendi sapuna, i da li oba imaju Bay Rum notu, a ako da gde se mogu nabaviti? A sto se toce Tobs malo sam iznenadjen, bas sam dosta pohvala cuo, a i jedan od starijih brendova koji je izdrzao test vremena
Упућујем те безобзирно на теме о Врето и Денди сапунима на Форуму јер много тога ћеш сазнати читајући их, поготово коју ноту мириса да одабереш, а сазнаћеш и како да их набавиш и по којој цени. Ово је тема другачије тематике а и распиши се у темама које те занимају, све је добродошло

The following users thanked this post: oldgodsarehere95

Offline oldgodsarehere95

• Mladi brijač
  • **
    • Email
« Reply #19 on: January 06, 2021, 11:57:05 AM »
Kako se krecu cene i gde se mogu nabaviti ili preko koga? Zanimljivo mi sad da probam neki od ta dva ili oba ako budem u mogucnosti 😁

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #20 on: January 06, 2021, 12:12:24 PM »
Kako se krecu cene i gde se mogu nabaviti ili preko koga? Zanimljivo mi sad da probam neki od ta dva ili oba ako budem u mogucnosti
Одговор на ова и друга непостављена питања ћеш баш наћи на темама о Врето и Денди сапунима. Буди слободан да их потражиш и пронађеш, немој да ти ико од старијих чланова квари забаву.

Offline oldgodsarehere95

• Mladi brijač
  • **
    • Email
« Reply #21 on: January 06, 2021, 12:14:24 PM »
Neka bude tako 😁

Najnovije:

Users Online
Users: 5
Guests: 35
Total: 40