Author Topic: Preporuka za brijac  (Read 7517 times)

Offline zarko.meca

• Veliki Majstor brijanja
Re: Preporuka za brijac
« Reply #15 on: May 13, 2017, 04:35:03 PM »
Citao sam po stranim forumima da Fatip ima problema sa zavrsnom obradom i kontrolom kvaliteta, tj. moze se pogoditi super primerak, a moze i sa nedostacima (tipa zilet nije centriran kako treba).

Sent from my LG-D280 using Tapatalk

Offline sale vš

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #16 on: May 13, 2017, 04:55:28 PM »
Slatke teške brijačke muke 😂 realno da nema vas koji mi preporučujete šta valja nikad sam ne bi znao šta da odaberem u tom moru. Hvala Bogu pa ne moram svaki dan da se brijem zbog posla, već to činim na 4 nekad i 5 dan. Mnogo lepše se obrijem s plastikanerom kad pustim da lepo izraste. Da moram svaki drugi dan mislim da ne bi smeo da pomislim izbrijavanje vrata jer bi napravio haos u predelu vrata.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Offline vlaja

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #17 on: May 13, 2017, 04:56:29 PM »
Citao sam po stranim forumima da Fatip ima problema sa zavrsnom obradom i kontrolom kvaliteta, tj. moze se pogoditi super primerak, a moze i sa nedostacima (tipa zilet nije centriran kako treba).

Ima i kod nas na temi o Gentileu.

Online Gile

• Doktor za brijanje
« Reply #18 on: May 13, 2017, 07:57:32 PM »
Ja sam se brijao svaki peti šesti dan dok sam to radio sa mach 3. Brijanje iole ranije je bilo nezamislivo i prolazilo je sa strašnim iritacijama. U dva prolaza sam dobijao BBS na obrazima na vratu skoro pa BBS. Ali je cijena bila ta što sam narednih par dana svako brijanje dobijao iritaciju nekad zanemrljivu nekad ne. Od kako sam prešao na klasično brijanje kako sam popravljao tehniku tako sam i skraćivao period između dva brijanja. Trenutno se brijem svaki drugi dan. Ako koristim r41 onda i svaki treći jer mi BBS posle njega traje prilično duže. Stvar je u tehnici i isprobavanju svih savjeta sa foruma dok se ne nađe ono što ti najviše odgovara

Sent from my HUAWEI P7-L10 using Tapatalk
« Last Edit: May 13, 2017, 09:22:00 PM by Gile »

The following users thanked this post: nuur

Offline Duskos

• Veliki Majstor brijanja
« Reply #19 on: May 14, 2017, 12:11:56 AM »
Ajde da rečem i ja dvije. Sem R89 i Gentilea mozda mozes razmisiđliti i o Merkuru. Naravno ko o čemu ja o Tech_u ali meni je za pocetnika top izbor mozda Feather popular?
« Last Edit: May 16, 2017, 12:05:31 AM by Duskos »

Najnovije: