Author Topic: lea krema za brijanje  (Read 1602 times)

Offline Kibo

• Veliki Majstor brijanja
    • Email
Re: lea krema za brijanje
« Reply #15 on: May 28, 2018, 11:03:55 AM »
Drugari, pa ja sam čoveka zamolio baš zato što čitam njegove postove, čisto radi lakšeg pregleda. Ni u jednom trenutku nisam pomislio da ga ignorišem.
Mir s vama braćo brijačka! ;-)

The following users thanked this post: Shavenovich

Offline Shavenovich

• Doktor za brijanje
  • shave is meditation,not iritation
    • Email
« Reply #16 on: May 28, 2018, 12:55:50 PM »
Drugari, pa ja sam čoveka zamolio baš zato što čitam njegove postove, čisto radi lakšeg pregleda. Ni u jednom trenutku nisam pomislio da ga ignorišem.
Mir s vama braćo brijačka! ;-)
Kibo jos jednom ti hvala zato sto si me upozorio,ako bude potrebe uradi to opet  :D

Offline Babadzonka

• Majstor brijanja
« Reply #17 on: April 20, 2019, 08:11:36 PM »
Samo cu da kopiram poruku koju sam poslao Shavenovich-u posle testiranja kreme:

"Mogu ti reci da si mi vratio veru u kreme. Rekao sam ti u jednoj od poruka ranije da mi kreme nisu nesto zanimljive i da su mi sapuni vrh, e pa ova krema me je naterala da opet trazim i gledam nesto novo.
Jedina stvar koja mi je bila onako je miris, podsetio me je na zvake jedne koje sam kupovao kao mali, sve ostalo odlicno, a NAROCITO osecaj posle brijanja  8)"

Takodje mogu da pohvalim i ostale LEA proizvode, konkretno mislim na stick i puck, za taj novac nude dosta, barem je tako kod mene, dosta mi prijaju. Shavenovich, hvala jos jednom  :smiley:
"Чим сам купио, одмах сам мало накапао на руку, и кришом на улици мирисао затим кад год никог није било у близини (обазриво, јер знам да то није нормално понашање)."  -  nuur o Malizia AS-u :D

The following users thanked this post: Shavenovich

Najnovije:

Users Online
Users: 3
Guests: 43
Total: 46