Author Topic: Wilkinson sword  (Read 15611 times)

Offline YUGO BOSS

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Wilkinson sword
« Reply #60 on: July 31, 2018, 05:07:37 PM »
Pa za cifru koju kosta pruzs malo u odnosu na druge.
Mene u shavetti nije brijao vec cupao u wtg mozda kupim ponovo da probam

Offline zare

• Veliki Majstor brijanja
« Reply #61 on: July 31, 2018, 05:40:30 PM »
U odnosu na cenu, daje (dosta) manje od konkurencije, tu se potpuno slazemo. E sad, nekome ne odgovara, nekome je korektan i nista vise od toga. Da je odlican, nije, tu se bar svi slazemo  ;).

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
« Reply #62 on: September 08, 2018, 09:22:24 AM »
Крајем децембра (пред нову 2018-у годину), у Метроу на Галеници (Земун), купио сам за мислим 105 динара ове жилете. Отворио сам их у јуну, ко вели "ајд' мало - биће за три бријања", кад оно...
Не знам шта је у питању, нисам попио, или неку џиџу тамо (то не радим- стоп дрогама, уживајте у бријању!!), али жилет се показао као савршен. Ово пишем после употребе 4 комада, сва четири су имала (и овај четврти још увек има..) исте карактеристике: пре свега савршено углађени, оштри, ДУГОТРАЈНИ, брију савршено и лако, без трунке иритације, чупкања или мини посекотина.
Ја сам изненађен!!!
Да ли су ми "запали" жилети за европско тржиште (пошто сам у Швајцарској и Немачкој приметио да их има у продавницама), не знам. Знам само да сам се јуче девети пут обријао и уопште не показује вољу да иде у канту за ђубре. Од нових жилета ови, (бар ова "чаробна" кутијица) шишају све до сада, по свему а пре свега по углађености.
Волео бих да се ту нешто променило и да ово не постане само један Сан летње ноћи!

« Last Edit: September 08, 2018, 09:20:26 PM by adams »

The following users thanked this post: nuur

Offline micurin

• Početnik
  • *
« Reply #63 on: September 08, 2018, 05:02:34 PM »
Nisi u krivu, veoma kvalitetni zhileti, dugo chesh i koristiti. Znam iz iskustva. Pozdrav.

The following users thanked this post: adams

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #64 on: September 08, 2018, 09:13:07 PM »
Meni je ostao ovaj isti Wilkinson iz perioda kada sam se učlanio na forum, a bio je jedino što sam pronašao u prodavnici. Upravo zbog ove teme je jutros stavljen u brijač, odradio posao sasvim korektno, tako da nemam primedbi. Umalo da zaboravim da i ovo imam na stanju jer trošim druge zalihe, ali koliko se sećam, prva dva nožića su bila sasvim OK.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
« Reply #65 on: September 08, 2018, 09:35:52 PM »
До сада сам имао много искуства са Вилкинсон жилетима. У залихама имам чак и оне енглеске (винтеџ), који су беспрекорни и одлични, али то су "винтеџ" и не спадају у ову модерну класу жилета. Користио сам и нове Вилкинсон, купљене у продавници (Роди), као и на пијаци, и углавном исто: прва два бријања изненађујуће добро, после треће- катастрофа....!!!!!!!!
Са том намером сам и купио ове "Метроовске" Вилкије, к'о вели..ајде да купим...зажутели се на рафу.
Кад оно...пријатно изненађење!!!
Уколико се нешто променили, или барем на том месту можемо купити овакве жилете, онда срећи нема краја! Па нека су доступни и нека тако добро и темељно брију бар 7-8 пута (не морају као ови преко 9 пута), то је сасвим довољно. До сада од модерних само Восход, Рапира, Персона. Алии Восход, Рапира као и Персона нам нису доступни. Е па ако овакви Вилки буду доступни, макар у Метроу, то би било идеално!

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #66 on: September 08, 2018, 10:08:32 PM »
Wilkinson koji ja imam je prodavala IDEA, ali ih više nema, bar u ovoj kod mene. Ipak, ove sa slike sam viđao u parfimerijama Lilly i u DM-u, a ima ga i u drugim radnjama.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Najnovije: