Author Topic: Pazarilo se malo  (Read 224192 times)

Offline Musa996

• Iskusni brijač
Re: Pazarilo se malo
« Reply #1425 on: January 13, 2021, 09:15:33 PM »
Хвала обојици на дељељу среће и лепим жељама. 😁
А и ја честитам колеги Милошу, фатбој је легенда.  :S)

Offline floyd

• Doktor za brijanje
« Reply #1426 on: January 13, 2021, 09:27:00 PM »
Kako sam sebi na početku brijopomame dao cilj za nabavku Gillette fatboy, u tome sam i uspeo i nabavio sebi jedan prelep komad replatovanog brijača. Ali naravno na tome se nisam zadržao, kako su želje i apetiti rasli poželeh i jedan izvorni da posedujem, nereplatovan i u originalnom izdanju. Tako da sam posle 20tak dana čekanja dobio od Božić Bate, na današnji sveti dan, upravo jedan takav primerak. Gillette fatboy E 1, proizveden 1959 godine u I kvartalu. Na dnu šraf i ispod dial knoba crni prsten. Baš kakav sam poželeo. Sreći kraja nema... Nastavljamo i u ovoj godini punim tempom. Svima članovima i gostima foruma sve najbolje želim.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
Prelep primerak,uzivaj u brijanju. :icon_beer:
Sto ne zelis sebi nemoj raditi drugom !

Offline Duskos

• Doktor za brijanje
« Reply #1427 on: January 14, 2021, 07:30:15 AM »
Ова куповина не доноси ништа ново за чланове форума али мени је итекако ново и драго. Једноставно морам да поделим са неким, а са ким другим него са вама.
Дакле, наручио сам од НУУР-овог алијаса, Др Бријгуда, свима нама добро познате Денди и Врето сапуне. Денди Бај рум, Врето Кедар-сандаловина. Оно што ме је одушевило је паковање, морам да кажем да је ми се мноооого свиђа паковање оба сапуна, на сликама су ми се чинили мањим (посебно Денди).
Уз ово, поручено и стигло, паковање од 5 ком Федр жилета. Једноставно сам хтео да пробам. Сви их хвале као најоштрије, па да видим клико могу да извучем из једног.
Кад сам био у пошти сетили су се да за мене има још нешто. Још ономад сам од браће кинеза наручио моју прву праву бијачку шољу. И једно мало парче камена за оштрење бритви. Једноставно учим се имам једну стару бритву. За њу сам и правио онај строп. Некако волим да сам пробам све, па колико успешно било  ??? нзм зашто.

Извините на дугачком посту, радост је превелика. Ово су моје прве профи бијачке ствари (сем пар бријача). Писаћу о сваком производу посебно. Хвла на помоћи око слике.  :D
Musa druže nema dugačkih postova. samo udri, svi te mi ovdje razumijemno. Pogotovo što kaže Jura Stublić "jedan sekund prvog poljubca" ili ti tu magiju prvih brijaoproizvoda koji se nabave. Mislim da se svi sjećamo šta smo prvo nabavili :-) uživj u zdravlju i veselju

The following users thanked this post: Musa996

Offline Duskos

• Doktor za brijanje
« Reply #1428 on: January 14, 2021, 07:32:00 AM »
Kako sam sebi na početku brijopomame dao cilj za nabavku Gillette fatboy, u tome sam i uspeo i nabavio sebi jedan prelep komad replatovanog brijača. Ali naravno na tome se nisam zadržao, kako su želje i apetiti rasli poželeh i jedan izvorni da posedujem, nereplatovan i u originalnom izdanju. Tako da sam posle 20tak dana čekanja dobio od Božić Bate, na današnji sveti dan, upravo jedan takav primerak. Gillette fatboy E 1, proizveden 1959 godine u I kvartalu. Na dnu šraf i ispod dial knoba crni prsten. Baš kakav sam poželeo. Sreći kraja nema... Nastavljamo i u ovoj godini punim tempom. Svima članovima i gostima foruma sve najbolje želim.

Smjer kretanja mi je poznat  :D Mićko druže zavajujem se točim pivo i polako te čekam u rubrici "najređi brijači"  8)

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1429 on: January 14, 2021, 10:00:54 AM »
Stigla zvjer
И то каква!
Да те служи много деценија у здрављу!

Offline milostdr

• Veliki Majstor brijanja
    • Email
« Reply #1430 on: January 14, 2021, 10:18:02 AM »
Stigla zvjer Gillette Slim Adjustable,Njemački set G4 1961 mint stanje
Auuu, kakva zver. Kolega svaka čast, isplati se svaki euro koji si platio. Pa ovo je milina gledati. Uživaj, videćeš koju čaroliiju pomenuti brijač stvara.

« Last Edit: January 14, 2021, 11:00:27 AM by milostdr »
Poliranje i čišćenje brijoopreme - kontakt na PP

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
« Reply #1431 on: January 14, 2021, 10:44:43 AM »
Свака част! У здрављу да те служи

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
« Reply #1432 on: January 14, 2021, 10:47:20 AM »

Шта ту има да се каже?
Најбољи !
У здрављу да те служи и да уживаш у бријању са овим феноменалним "дебељком"!
Свака част!

Online Gile

• Doktor za brijanje
« Reply #1433 on: January 15, 2021, 08:09:09 AM »
Posle ravno mjesec dana od naručivanja iz dalekog Japana stigao je Feather popular TTO brijač. Prvo pitanje novih članova foruma je uglavnom od čega da se počne i uvijek padaju savjeti tipa Edwin, Merkur ili neki klonovi i Wilkinson plastikaner a ovaj brijač niko ne pominje. Odlučio sam da ispravim tu nepravdu (vidjećemo da li je kosmička) i da se žrtvujem zbog brijonauke i mladih naraštaja. Brijač je koštao 8 eura. Brijoizvještaj slijedi nakon probe. Ne mijenjajte kanal dragi gledaoci što bi rekao naš brijovođa.

Sent from my CPH1951 using Tapatalk

The following users thanked this post: adams, Limoozina, Babadzonka, Musa996

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1434 on: January 15, 2021, 09:16:19 AM »
Гиле, свака част.
Живо ме занима какав ће бити утисак, нека те служи у здрављу!

Offline vlados

• Majstor brijanja
    • Email
« Reply #1435 on: January 15, 2021, 09:26:36 AM »
Gile, sa srećom, da ga u zdravlje trošiš! Kako si neđe izjavio da se briješ svaki dan, mislim da je pravi potez kupovina ovog brijača. Za 8 € brijač i 5  Feather žileta. Pa brijač ispada 5,5 € ili tu neđe :)
« Last Edit: January 15, 2021, 09:35:31 AM by vlados »

Offline vlados

• Majstor brijanja
    • Email
« Reply #1436 on: January 15, 2021, 09:28:27 AM »
Stigla zvjer Gillette Slim Adjustable,Njemački set G4 1961 mint stanje

Ja sam već čestitao drugim putem ali evo i ovdje neka je srećan!
I moj Slim je odličan zahvaljujući tebi!

The following users thanked this post: Ralonaš

Offline savovuk

• Majstor brijanja
« Reply #1437 on: January 15, 2021, 10:36:06 AM »
Stigao dugo zeljeni Ralf Aust.
7/8 sirina, African Blackwood drska. Full hollow.Balans vrh i tezina malo jaca sto meni odgovara. Inace stigla je shave ready, tako da je izgleda istina da Ralf Aust isporucuje uvek shave ready britve.
« Last Edit: January 15, 2021, 10:44:26 AM by savovuk »

The following users thanked this post: hordak, Musa996

Offline Salens

• Mladi brijač
  • **
    • Email
« Reply #1438 on: January 15, 2021, 12:51:44 PM »

E da se i ja pohvalim.
Kao i mnogi, i ja sam nabavio Vreto sapune od Nura.
Jos sam dobio i poklone :)))
U pitanju je berberski sapun (badem), kedar-sandalovina i dva testera - vreto preshave i dendi...

Nuur, hvala ti,
samo da znas , ovo nece moci da prodje ovako.
Na jednom pivu je tvoje ime, cim se vidimo :)))

I sada da nam dobri prjatelji iz Spanije posalju Merkura 34 i ja mogu da se koljem sa zadovoljstvom :))))

The following users thanked this post: nuur

Offline tristac021

• Veliki Majstor brijanja
« Reply #1439 on: January 15, 2021, 05:44:06 PM »
Nuur i njegove večne plastične kutijice To je nepoderivo. Neuništivo.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Najnovije: