Author Topic: Pazarilo se malo  (Read 231367 times)

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Pazarilo se malo
« Reply #1455 on: January 19, 2021, 01:29:53 PM »

Lepotan je stigao. Stanje je više nego dobro, svi podeoci agresivnosti savršeno rade. Javljam utiske.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Да те у здрављу служи, добро изгледа као што си поменуо и сада само уживај!

Offline Markovicmarko87

• Veliki Majstor brijanja
    • Email
« Reply #1456 on: January 19, 2021, 02:34:13 PM »

Lepotan je stigao. Stanje je više nego dobro, svi podeoci agresivnosti savršeno rade. Javljam utiske.

Dobrodoša u klub ljubitelja podesivih. Super izgleda, nek te lepo služi i u zdravlju da ga koristiš.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka
Hvala

Offline Markovicmarko87

• Email
« Reply #1457 on: January 19, 2021, 02:34:32 PM »

Да те у здрављу служи, добро изгледа као што си поменуо и сада само уживај!
Hvala Igore.

Offline Brado21

• Iskusni brijač
« Reply #1458 on: January 20, 2021, 05:48:49 PM »
Da nastavim neku mini tradiciju primećenu ovaj mesec. Naime primetih kako su dva naša člana (@Markovicmarko87 i @Ralonaš) pazarila Gillette Slim Adjustable u januaru. Nesvesno mi dadoše zadatak da napravim isto jerbo dugo hoću da probam brijanje sa podesivim brijačem. Bacio sam se u potragu i igrom slučaju vrlo brzo  sam pronašao jedan model po jako pristojnoj ceni. Iako 100% ispravan, model je imao par sitnih estetskih mana. Zahvaljujući satima/danima provedenim na ovom forumu saznao sam da imamo i doktora hirurgije koji je specijalizirao u brijohirurgiji - @milostdr. I pre nego sam došao u posed brijača direktno sam kontaktirao Miloša i predočio mu situaciju. Eminentni doktor je rekao da će mu biti čast povratiti život brijaču jednim detaljnim zahvatom. I to se desi, a ja od danas posedujem prvi podesivi brijač rođen 1966 (L2)! Hvala @milostdr za spašavanje brijača i za vrlo vredne savete! @Markovicmarko87 i @Ralonaš hvala za motivaciju!
"Everybody has a plan until they get punched in the mouth." M.T.

The following users thanked this post: milostdr, Musa996

Offline Musa996

• Majstor brijanja
« Reply #1459 on: January 20, 2021, 06:22:23 PM »
Нека те у здрављу служи. :S) Бријач је стварно класик по изгледу, годинама,  месту у Gillette-овој едицији, а и похвалама које има од чланова.
Има нешто са аџастаблима и јануаром. Можда се и ја јавим са неким 😅

The following users thanked this post: Brado21

Offline milostdr

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1460 on: January 20, 2021, 07:07:23 PM »
Da nastavim neku mini tradiciju primećenu ovaj mesec. Naime primetih kako su dva naša člana (@Markovicmarko87 i @Ralonaš) pazarila Gillette Slim Adjustable u januaru. Nesvesno mi dadoše zadatak da napravim isto jerbo dugo hoću da probam brijanje sa podesivim brijačem. Bacio sam se u potragu i igrom slučaju vrlo brzo  sam pronašao jedan model po jako pristojnoj ceni. Iako 100% ispravan, model je imao par sitnih estetskih mana. Zahvaljujući satima/danima provedenim na ovom forumu saznao sam da imamo i doktora hirurgije koji je specijalizirao u brijohirurgiji - @milostdr. I pre nego sam došao u posed brijača direktno sam kontaktirao Miloša i predočio mu situaciju. Eminentni doktor je rekao da će mu biti čast povratiti život brijaču jednim detaljnim zahvatom. I to se desi, a ja od danas posedujem prvi podesivi brijač rođen 1966 (L2)! Hvala @milostdr za spašavanje brijača i za vrlo vredne savete! @Markovicmarko87 i @Ralonaš hvala za motivaciju!
Drago mi je što sam energičnom i entuzijastičkom mladom briocu, uspeo da pomognem i sredim brijač. Da te lepo služi i da ti pruži ugodna brijanja.
Poliranje i čišćenje brijoopreme - kontakt na PP

Offline Markovicmarko87

• Email
« Reply #1461 on: January 20, 2021, 07:12:17 PM »
Neka te u zdravlju služi, brijac je odličan, brzo ćeš se uveriti.

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1462 on: January 20, 2021, 10:28:46 PM »
@Brado21 Желим ти да откријеш многе чари овог бријача, а када га мало оставиш по страни неко време па му се вратиш, не знаш какве све лепе ствари могу да се десе. Тада лепо своје утиске пренеси у теми о њему.

@Musa996 Поздрављам ентузијазам, верујем да ће то бити корак у добром смеру!

The following users thanked this post: Brado21, Musa996

Offline Brado21

• Iskusni brijač
« Reply #1463 on: January 21, 2021, 09:13:23 AM »
@Brado21 Желим ти да откријеш многе чари овог бријача, а када га мало оставиш по страни неко време па му се вратиш, не знаш какве све лепе ствари могу да се десе. Тада лепо своје утиске пренеси у теми о њему.

@Musa996 Поздрављам ентузијазам, верујем да ће то бити корак у добром смеру!

@Игор В. obavezno! Probacu definitivno. Krštenje brijača će biti ubrzo pa pišem utiske!

@Musa996 Nek se tradicija nastavi!!

Offline Musa996

• Majstor brijanja
« Reply #1464 on: January 29, 2021, 12:01:57 PM »
Dictum factum што би текли стари латини, илити речено и купљено што би рекли ми бријаџије.
Ево за сам крај овог прилагодљивог месеца, још један Жилет мршави прилагодљиви. Ако се његова млађа сестра зове црна лепотица, овај бријач са пуним правом заслужује назив сребрни лепотан.

Похвалићу се само ценом од 900 дин за колико сам га набавио. Додуше једна врата му бејаху мало крива, али се то натезањем решило. Бријач одкуван у води и Ферују, и орибан пастом за домаћинство (подмлађен бар 20 година).

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1465 on: January 29, 2021, 12:08:13 PM »
Сјајно!
То је било укратко, а подуже би било - уживај у ономе што овај бријач пружа пуном брадом и лицем (да не кажем пуним плућима)!

The following users thanked this post: Musa996

Offline Brado21

• Iskusni brijač
« Reply #1466 on: January 29, 2021, 12:36:24 PM »
Izgleda vrhunski, a cenu nema smisla komentarisati sto bi rekli anglosaksonci - It's a steal! Uzdravlje da ga koristis!!

Dictum factum што би текли стари латини, илити речено и купљено што би рекли ми бријаџије.
Ево за сам крај овог прилагодљивог месеца, још један Жилет мршави прилагодљиви. Ако се његова млађа сестра зове црна лепотица, овај бријач са пуним правом заслужује назив сребрни лепотан.

Похвалићу се само ценом од 900 дин за колико сам га набавио. Додуше једна врата му бејаху мало крива, али се то натезањем решило. Бријач одкуван у води и Ферују, и орибан пастом за домаћинство (подмлађен бар 20 година).
« Last Edit: January 29, 2021, 12:43:58 PM by Brado21 »

The following users thanked this post: Musa996

Offline milostdr

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1467 on: February 01, 2021, 10:45:13 AM »
Stiglo pojačanje za SE lepotice...

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Poliranje i čišćenje brijoopreme - kontakt na PP

Offline vlados

• Majstor brijanja
    • Email
« Reply #1468 on: February 01, 2021, 11:39:49 AM »
I meni stigao prvi SE a odavno imam želju da probam Schick.
Miloše molim te za informaciju gdje si nabavio nožiće.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Offline tristac021

« Reply #1469 on: February 01, 2021, 11:47:23 AM »
https://connaughtshaving.com/injectorblades.html

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Najnovije:

Users Online
Users: 0
Guests: 24
Total: 24