Author Topic: Kratke recenzije zileta  (Read 9605 times)

Online bela plomba

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Kratke recenzije zileta
« Reply #60 on: June 18, 2018, 02:53:27 PM »
Moram da se osvrnem na Schick Ultra Platinum zilete jos jednom, imam jos 2-3 komada, i resio sam da mu dam sansu u Raketi. Odlican zilet!
Nije ostar kao Polsilver, mozda za nijansu, ali je izuzetno ugladjen, i odlicno se slaze sa Raketom. Jedan od onih zileta koji se potpuno drugacije ponasaju u zavisnosti od brijaca, za razliku od Voskhoda koji mi ne odgvara nikako.

Sent from mTalk

Offline djepeto

• Majstor brijanja
« Reply #61 on: July 06, 2018, 02:28:46 PM »
Nisam zadovoljan sa Captain ziletom. Slazem se sa Adamsom, i za moju dlaku je previse tup. Prvo brijanje glave sam jedva zavrsio, a lica prekinuo vec posle par poteza. Rekao bih da je Lord Platinum nesto ostriji, ali nije velika razlika.

Offline Babadzonka

• Iskusni brijač
  • **
« Reply #62 on: July 06, 2018, 08:10:06 PM »
Astor - cupa, grebe, nije mi legao uopste
Bic - isto kao Astor samo mi je delovalo da je malo ostriji
Captain - u pocetku mi je dobar bio, mozda mu je falilo malo ugladjenosti, ali posle toga se prica menja, gubi ostrinu naglo
Lord Super Chrome - manje ostra varijanta Astor-a, bas mi je los bio, morao sam da prekinem brijanje
Lord Platinum Class - manje/vise poput Captain-a
Lord Super Stainless - podsetio me u pocetku na Astru (odusevio sam se i pomislio evo jednog koji valja :D), ali sam onda osetio da vrlo brzo gubi performanse i onda vise to nije bilo to
Croma Diamant - fin nozic, fali mu malo ostrine, ali ne na los nacin, ne cupa i ostalo, vec treba mozda preci jos koji put kako bi lepo sve skinuo (narocito kod izbrijavanja).
"Чим сам купио, одмах сам мало накапао на руку, и кришом на улици мирисао затим кад год никог није било у близини (обазриво, јер знам да то није нормално понашање)."  -  nuur o Malizia AS-u :D

The following users thanked this post: Limoozina

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #63 on: July 06, 2018, 09:34:22 PM »
Jel neko bese skoro pazario Rainbow nozice?
Voleo bih o njima da cujem nesto.

Najnovije:

Users Online
Users: 3
Guests: 19
Total: 22