Author Topic: Haslinger Schafmilch Rasierseife mit Schafmilch&Lanolin  (Read 3609 times)

Offline michurin

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Haslinger Schafmilch Rasierseife mit Schafmilch&Lanolin
« Reply #15 on: March 17, 2020, 08:04:39 PM »
Haslingerov sapun kojeg imam,bash ovaj koji sadrzhi ovchije mleko, izrendao sam i ukalapirao u kutiju od pomade.Sapun po svojoj konzistenciji podsecha me na ARKO ili na MOGNO sapune.Vidi se da je industriski sapun,ali kvalitetan.
A man who works with his hands is a laborer; a man who works with his hands and his brain is a craftsman; but a man who works with his hands and his brain and his heart is an artist. ~Louis Nizer (1902–1994)

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
« Reply #16 on: March 18, 2020, 01:50:04 PM »
Што више користим овај САНДАЛВУДСКИ сапун, све више ми се допада. Мисилим да је ОВЧИЈЕМЛЕЧНИ сапун исто тако добар,и све више чувствујем да ми ваља наручити и увек имати уза сé овај сапун.
Једино што ми истом мером иде на нерве јесте та ужасна кутијица, те је неминовно наручивати само рефил. Узев у обзир Лимузинин предлог да одлично леже у Прорасо кутијицу, то би била идеална комбинација. Прорасова кутијица је идеална за прављење пене.
За разлику од Meißner сапуна који су генијално на свему порадили (мирис, перформансе и амбалажа), ови јужни Швабóви (Aустријанци илити Österreicheri), су само одлично и без икакве грешке, под конац, направили сапун. А што се амбалаже тиче, ту су се  поприлично "забаговали" (Fehler, Fehler, Fehler.....).
Јер Швабóв и дизајн = два различита света!

« Last Edit: March 18, 2020, 01:52:24 PM by adams »

Offline floyd

• Doktor za brijanje
« Reply #17 on: June 26, 2020, 11:01:30 PM »
Ovaj sapun daje najguscu penu od sapuna koje sam ja probao.
Sto ne zelis sebi nemoj raditi drugom !

Najnovije:

Users Online
Users: 4
Guests: 34
Total: 38