Poll

Сакам најмногу:

Tech fat handle (неког од њих)
7 (21.9%)
Ball end Tech  (неког од њих)
7 (21.9%)
Sportsman / ''Diamantidis'' (месингана или алуминијумска дршкица) и остали каснији разнородни Текови...
7 (21.9%)
Неки други Тек (Hybrid, Flat bottom...)
1 (3.1%)
Не користим Текове, али свака част нуур-у на овој лепој бријачкој теми
10 (31.3%)

Total Members Voted: 31

Author Topic: Gillette Tech / генерална тема + анкета!  (Read 20074 times)

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Gillette Tech / генерална тема + анкета!
« Reply #90 on: September 14, 2019, 10:06:11 PM »
Gillette tech klon iz Kine za 2.5 evropskih. Vidjećemo kakav je

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Imam isti takav, sa pocetka devedesetih. Dam kumu da proba i mnogo mu se svidi. On onda kupi ovaj sa slike, sa Alija i kad je stigao vidimo da nema nikakve razlike.
Vrlo lepo uradjen brijac. Blag, ali malo efikasniji od Ball End Tech-a koji imam. Preteze prema glavi, iako je i ona lagana, a meni to prija kod brijaca. Nozic se postavlja sam, savrseno, svaki put.
I na kraju, ja na mom brijacu, starom skoro vec 30 godina, nemam ni jednu tacku ostecene oplate. Za svaku pohvalu.

Offline Gile

• Doktor za brijanje
« Reply #91 on: September 14, 2019, 10:11:09 PM »
Gillette tech klon iz Kine za 2.5 evropskih. Vidjećemo kakav je

Imam isti takav, sa pocetka devedesetih. Dam kumu da proba i mnogo mu se svidi. On onda kupi ovaj sa slike, sa Alija i kad je stigao vidimo da nema nikakve razlike.
Vrlo lepo uradjen brijac. Blag, ali malo efikasniji od Ball End Tech-a koji imam. Preteze prema glavi, iako je i ona lagana, a meni to prija kod brijaca. Nozic se postavlja sam, savrseno, svaki put.
I na kraju, ja na mom brijacu, starom skoro vec 30 godina, nemam ni jednu tacku ostecene oplate. Za svaku pohvalu.
Ja sam ga uzeo za oca jer je on odavno na ketridžima pa mu se ne sviđaju ovi teži brijači. Naravno da ću ga testirati prije nego mu ga predam na korišćenje a drago mi je da čujem da je dobar.

Offline macak No1

• Majstor brijanja
« Reply #92 on: September 15, 2019, 10:23:47 AM »
Posljednjih dvije godine maltene se samo brijem sa ovim thin handle i injectorom.
Vremenom sam shvatio da mi mi, posto se zbog posla brijem svako jutro, odgovaraju blazi brijaci sa ostrijim ziletima tipa Polsilvera, Perme i sl. Gile mi je skoro ustupio par Feathera i probao sam jedan u Teku, ranije sam sa ovim ziletom u drugim brijacima imao manjih problema, mozda zbog jutarnje zurbe ali kao da ga ovaj brijac umirio.
Naravno da svako ima neki svoj ukus ali mene ni najmanje ne cudi sto je ovaj brijac jedan od najpopularninih i najduze proizvodjenih.
Po meni, uopste nije blag i daje vrlo temeljno brijanje kada mu se covjek posveti

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline Knackboy2000

• Iskusni brijač
  • **
    • Email
« Reply #93 on: September 16, 2019, 08:32:10 PM »
Posljednjih dvije godine maltene se samo brijem sa ovim thin handle i injectorom.
Vremenom sam shvatio da mi mi, posto se zbog posla brijem svako jutro, odgovaraju blazi brijaci sa ostrijim ziletima tipa Polsilvera, Perme i sl. Gile mi je skoro ustupio par Feathera i probao sam jedan u Teku, ranije sam sa ovim ziletom u drugim brijacima imao manjih problema, mozda zbog jutarnje zurbe ali kao da ga ovaj brijac umirio.
Naravno da svako ima neki svoj ukus ali mene ni najmanje ne cudi sto je ovaj brijac jedan od najpopularninih i najduze proizvodjenih.
Po meni, uopste nije blag i daje vrlo temeljno brijanje kada mu se covjek posveti

Sent from my iPhone using Tapatalk
Tako to radi nas mačak

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
« Reply #94 on: September 17, 2019, 01:43:35 PM »
Ове недеље су на Ибеју била 2 лепа Флет ботм фет хендл Тека, одоше за око 35 фунти и један и други.

''Нека. Волим да имам на стању.'' - Мобајк

Najnovije: