Author Topic: Merkur Futur - Kineska kopija  (Read 37583 times)

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Merkur Futur - Kineska kopija
« Reply #150 on: August 04, 2019, 10:46:55 PM »
Pozdav, sad iščitah celokupnu temu posvecenu ovom klonu, doduše ja sam za njega tek sad saznao, toliko su komentari optimistični da mi dodje sutra da odem da uplatim pare i da ga poručim! ;) E sad, video sam da ima i pomenuti Ming Shi 2000S, sta je po vasem mišljenju bolje uzeti ?
Za sad koristim astru sa merkurom 34c HD, a negde na početku teme pročitah da je astra ''tanka'' za ovaj brijac ???
Hvala na odgovorima unapred
Inače, na aliju sa qshave poručivati ?
Sa Alija se porucuje. I po nasim, ali i po iskustvima stranaca, nema nikakve razlike izmedju Qshave i Ming Shi Futur klona.
Sto se tice toga sto si procitao za Astru i klona, brijac drzi nozic kao i svaki drugi. Nema nikakvih razlika. Slobodno je koristi u njemu.
Trebace ti malo da se naviknes na geometriju posle Merkura 34. Futur klon je kao cekic u ruci, ali meni je stvarno prijatan brijac. Doduse na 2-4 podesavanjima. Na nizim podeocima ga ne osecam, a 5 i 6 ne koristim, jer volim da uzivam u brijanju, a ne da pazim sta radim :)

Offline Sakal

• Početnik
  • *
« Reply #151 on: August 04, 2019, 11:42:24 PM »
E pa super onda, naruci cu ga sa Alija, hvala na odgovoru ;)
Procitao sam stvarno dosta dobrih komentara sto se njega tice, merkur mi je prvi brijac sa kojim sam usao u ovaj svet, wilkinson sword ne racunam, razmisljao o sam o kupovini agresivnijeg brijaca posto merkur stvarno ima veliku toleranciju na greske i do sad se ni jednom nisam posekao sa njim, razmisljao sam o muhle r41, ali pre njega mislim da je ovo best buy kupovina, nadam se da ce to da bude to! Sutra narucujem, a utiske javljam, nadam se samo najboljem :D
Ovo oko okretanja za 180 stepeni nisam bas razumeo, ali kad dodje brijac bice jasnije sta treba da se uradi radi izbegavanja efekta ''slant''
« Last Edit: August 04, 2019, 11:44:05 PM by Sakal »

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #152 on: August 10, 2019, 05:13:26 PM »
Pozdav, sad iščitah celokupnu temu posvecenu ovom klonu, doduše ja sam za njega tek sad saznao, toliko su komentari optimistični da mi dodje sutra da odem da uplatim pare i da ga poručim! ;) E sad, video sam da ima i pomenuti Ming Shi 2000S, sta je po vasem mišljenju bolje uzeti ?
Za sad koristim astru sa merkurom 34c HD, a negde na početku teme pročitah da je astra ''tanka'' za ovaj brijac ???
Hvala na odgovorima unapred
Inače, na aliju sa qshave poručivati ?
Да видех раније питање саветовао бих МингШи 2000с, ипак се разликују, мања предност је на страни МингШија и ценим да је бољи угао жилета у питању. Иначе, имам оба клона (КјуШејв и МингШи) и оба су стигла са благо слантираном главом (поклопац главе належе под неким омањим слантом) али су и даље веома употребљиви бријачи, ово да је готово занемарљива мана, те се немој изненадити уколико ти пристигне такав примерак, док је реално да стигне и сасвим нормалан.
Добра су то бријања, сумњам да би се оригиналним Футуром могло бријати далеко боље од ових клонова а свакако вреде потрошеног новца.
Иначе, у паковању КјуШејва стижу и истоимени жилети који су се многима допали, ваља и њих пробати, веома су коректни.

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #153 on: August 25, 2019, 04:14:16 PM »
За оне који су нестрпљиви а желели би овај бријач:

https://www.kupujemprodajem.com/Nega-lica-tela-i-ulepsavanje/Oprema-za-brijanje/Brijac-Merkur-Futur-klon--82092237-oglas.htm

Оглас није мој али сам наишао па реко' некоме ће значити.

Najnovije: