Author Topic: Oglasi koji idu na živce  (Read 2092 times)

Offline zare

• Majstor brijanja
Re: Oglasi koji idu na živce
« Reply #15 on: May 13, 2018, 12:48:22 PM »
Ma to jos i nije strasno sa jedne stran jer 400 din nije neka para bez obzira sto je to bar 5-6 puta skuplje od cene u prodavnici.

Imate na Kupindu jednog ili dva tipa koji nove ili polovne brijace od 30-tak evra prodaju za 100 ili vise. Jedino ne znam ko je toliko lud da se zaleti za tako nesto.

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #16 on: May 13, 2018, 01:33:38 PM »
Ima onih koji tresnu visoku cenu i čekaju i po godinu dana da im se neko upeca, a prodaju svoje proizvode po sistemu APP. S druge strane, ima i likova koji su jednom videli visoku cenu na e-bayu pa misle da nešto mogu prodati po toj ceni i ovde. Obično čekaju da im se javi neko ko ima slabiju informacionu pismenost, premda ne znam koliko se to u praksi isplati.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Offline zare

• Majstor brijanja
« Reply #17 on: May 13, 2018, 02:49:14 PM »
Nije problem ni par tih koji cepaju cene. Problem je 10 ili 20 onih koji dodju posle njih pa prepisuju iste te cene jer nemaju pojma koliko sta vredi a nece da daju za 3 puta manje para nego na drugim oglasima. Nije to slucaj samo ovde, sa svim vrstama oglasa je slicno. I sam znas sta se desava sa satovima i kakvi krsevi ce cene 50-60 ili vise evra.

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #18 on: May 13, 2018, 03:29:24 PM »
Potpuno si u pravu. Evo sada sam reda radi pogledao brijače na KP i vidim da se npr. Jagen David prodaje po ceni 28-38 €, što nude onaj sa Lukova i neki iz Vrbasa.

Prvi pogodak na Googleu me je odveo na Amazon i cenu od 13 funti, odnosno nešto manje od 15 €. Voli naš čovek da zaradi bar duplo, pa to ti je.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Offline Shavenovich

• Veliki Majstor brijanja
  • shave is meditation,not iritation
    • Email
« Reply #19 on: May 13, 2018, 08:54:39 PM »
ljudi ovaj oglas morate da vidite
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.com%2Fulk%2Fitm%2F153020207220
ajde aukcija ok je to ali opcija buy it now sa cijenom od 150 dolara

Najnovije: