Author Topic: TIGER Superior Stainless  (Read 257 times)

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
TIGER Superior Stainless
« on: September 08, 2018, 10:04:47 PM »
Са овим жилетима сам се срео jош давно, када нам jе НУУР, поделио неколико паклица. Тада су били другачиjег облика, као стари "Gillette" жилети из прве половине 20-ог века.
НУУР нам jе поделио уз напомену да не бриjу баш....и тачно- нису бриjали.
Да ли су то били само кинеска копиjа или не сам би га Бог знао, но у сваком случаjу нађох на Магарду ове чешке жилете и уз свесрдну помоћ Бојка, доспе до мене. Овај пут су "New" , како је на кутијици написано, и искрено нешто скупљи у односу на многе жилете који су се солидно показали. И ето, реших да се њима обријем, са толико елана, заборавио на оне старе, кад оно: тресла се гора - родио се миш!!
Наиме прво бријање је било..па солидно, али већ друго бријање разочарење и треће бес!!!
нисам успео ни половину трећег бријања да извучем, нисам имао живаца. Веома брзо су се иступили. Не знам зашто.....немам речи...испљувао бих али из исконског поштовања према жилету, као таквом и истом само ћу да прећутим! Наравно нећу препоручити ником овај жилет, што не значи да радознали требају да га заобилазе- ипак је ово моје субјективно мишљење!
Штета!!!!! Рекао бих "Шкода" пошто "Шкода" на чешком значи "штета", али....прећутаћу!!!
« Last Edit: September 09, 2018, 08:45:37 AM by adams »

Offline Shavenovich

• Doktor za brijanje
  • shave is meditation,not iritation
    • Email
Re: TIGER Superior Stainless
« Reply #1 on: September 08, 2018, 10:43:52 PM »
bjedak mene bas privlaci ovo pakovanje,podsjeca me na neki strip  :laugh: bdw ja sam kolekcionar stripova (Dilan Dog i Korto Malteze)

Offline zarko.meca

• Veliki Majstor brijanja
« Reply #2 on: September 08, 2018, 10:54:48 PM »

bdw ja sam kolekcionar stripova (Dilan Dog i Korto Malteze)

Bravo! Ja imam po nekog Dilana, ali glavni junaci u kolekciji su mi Zagor, Marti i Teks.

Sent from my HUAWEI CUN-L21 using Tapatalk

The following users thanked this post: Shavenovich

Offline Shavenovich

• Doktor za brijanje
  • shave is meditation,not iritation
    • Email
« Reply #3 on: September 09, 2018, 12:51:42 AM »

Bravo! Ja imam po nekog Dilana, ali glavni junaci u kolekciji su mi Zagor, Marti i Teks.

opa pa i ja konja za trku imam: Gile,Filip i Dusko su takodje kolekcionari stripova  :D ali ja najvise volim Dilan Doga i Korto Maltezea,nocas sam uzeo i Alan Ford da citam vjerovao ili ne nikad ga nisam ni kupio ni prelistao a svi ga obozavaju pa kapiram da ce mi sw svidjet  :-[
P.S. Ljudi ne zamjerite sto sam skrenuo sa teme,Zarko otvaraj novu temu da se ispricamo ko ljudi 😂

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #4 on: September 09, 2018, 12:57:20 AM »

opa pa i ja konja za trku imam: Gile,Filip i Dusko su takodje kolekcionari stripova  :D ali ja najvise volim Dilan Doga i Korto Maltezea,nocas sam uzeo i Alan Ford da citam vjerovao ili ne nikad ga nisam ni kupio ni prelistao a svi ga obozavaju pa kapiram da ce mi sw svidjet  :-[
P.S. Ljudi ne zamjerite sto sam skrenuo sa teme,Zarko otvaraj novu temu da se ispricamo ko ljudi 😂
Ajde i ja da se prijavim: Dzeremaja i Ken Parker, Alan Fordovi (stari) ...

Offline floyd

• Doktor za brijanje

Najnovije: