Author Topic: Stripovi  (Read 772 times)

Offline zarko.meca

• Veliki Majstor brijanja
Re: Stripovi
« Reply #15 on: September 11, 2018, 08:33:23 AM »
. :-[  Вероватно су пукли издавачи, или још излази нешто!?
Никад нисам волео Загора и Блека.

Nisu. Baš naprotiv, tu je veći broj izdavača, koji redovno izdaju, kao što su Veseli četvrtak, Darkwood, Čarobna knjiga, System comics, Phoenix press...

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #16 on: October 06, 2018, 02:19:00 PM »
Ukoliko ovde ima ljubitelja komandanta Marka, predlažem da pogledate i jedno ostvarenje turske filmske industrije iz daleke 1971.

Nemojte se čuditi što se imena malo razlikuju, jer komandant Mark se u Turskoj zove Captain Swing. U pitanju je ekranizacija epizode „Streljanje u zoru”, Zlatna serija 92, naslov originala je Mister Bluff.
Prepričana verzija turskog filma (sa izvesnim nedostacima) nalazi se ovde: http://www.matineja.com/korkusuz-kaptan-swing/

Film je dostupan na Youtubeu bez titlova:

Ukoliko hoćete titlovanu verziju, idite na Google, unesite "neustrašivi komandant Mark" (ne zaboravite navodnike) i naći ćete i titlovanu verziju na jednoj strani na Facebooku.

Naravno, u filmu se Mark-delija uspešno bori protiv engleskih crvenih šejtana, te mlati redom njihove čauše, juzbaše i bimbaše, sve do glavnih aga i begova.

- Da li će Mark reći „aferim” i „mašala” kada izmlati crvene šejtane?
- Da li će hanuma Beti skuvati Marku kahvu i poslužiti rahatluk, ili će mu napraviti odlične balkave i tulumbe?
- Da li će Mark jataganom rasterati Engleze na buljuke?
- Da li će se efendi Blaf spasiti od nabijanja na kolac?
- Da li će Žalosna Sova-beg uspeti da im pomogne?

Pogledajte film, pa ćete saznati.  :icon_beer:
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Online bela plomba

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #17 on: October 07, 2018, 02:55:43 PM »
Nacrtao Gosini, napisao Tabari!

Jedno vreme je Politikin Zabavnik davao stripove iz delova, obozavao sam da citam Tintina i Iznoguda, jedno vreme ako se ne varam bio je i Korto. Imao sam kod kuce nekoliko komada Alana Forda ali se to izgubilo ko zna gde. Prosle godine sam nasao aplikaciju za Android Alan Ford sa svim brojevima, i procitao sam ih bukvalno za 3 dana...

Sent from mTalk

Offline Shavenovich

• Doktor za brijanje
  • shave is meditation,not iritation
    • Email
« Reply #18 on: October 07, 2018, 09:02:01 PM »
Nacrtao Gosini, napisao Tabari!

Jedno vreme je Politikin Zabavnik davao stripove iz delova, obozavao sam da citam Tintina i Iznoguda, jedno vreme ako se ne varam bio je i Korto. Imao sam kod kuce nekoliko komada Alana Forda ali se to izgubilo ko zna gde. Prosle godine sam nasao aplikaciju za Android Alan Ford sa svim brojevima, i procitao sam ih bukvalno za 3 dana...

Sent from mTalk
Ne ne varas se bio je Korto,ahh sto ne vrate nazad u prodaju ero strip 🤣🤣🤣🤣

Najnovije: