Author Topic: ATT S2  (Read 813 times)

Offline YUGO BOSS

• Doktor za brijanje
    • Email
ATT S2
« on: September 10, 2018, 06:28:14 PM »
Najbolja brijanja imam sa ovim brijacem(tj.glavom). Bas pogodjena geometrija, neka osrednja agresivnost, a bradu skida samo tako.
Sto se tice brijanja glave tu vec i ne blista u punom sjaju :D Nekako uradi posao i bude najbolja moguca izbrijanost - ali me umori

Evo slicica da se vidi GAP

Offline YUGO BOSS

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: ATT S2
« Reply #1 on: May 09, 2019, 10:53:49 PM »
Posle dugo koriscenja mogu reci da je ovo vrhunski brijac.
Ono sto me najvise odusevljava je rezultat koji dobijam 🙂 Zilet kad se stegne drska zbog same geometrije ne vibrira. Brijac nije toliko agresivan, mozda bih u nekim trenucima pozeleo agresivniji. Mada ovako je nemoguce iseci se i tesko je iziritirati se.
Uparen sa Ikon buldog drskom mi lepo lezi u ruci.
ATG prelaz me svaki put iznenadi. Znaci posle nanosenja after shave-a lice/glava izgledaju kao da tu nikad nisam ni imao dlake(takodje se pod rukom ne oseti). Savrsena izbrijanost.
Sto se tice zileta punio sam ga sa svim i svacim, a rezultat je uvek bio isti 😃
Jedino sto smara je to sto sto se sapun nahvatao po glavi brijaca ... Nemam bas naviku da to cistim 🙂

Offline milanNS

• Veliki Majstor brijanja
    • Email
Re: ATT S2
« Reply #2 on: May 10, 2019, 07:02:08 AM »
Ja na ATT imam M2 i R2 open comb glave... Takodje sam prezadovoljan sa brijacem, jedino mi je M2 previse blaga, mozda bi kod svakodnevnog brijanja bila ok. Tako da kad njega koristim onda je tu R2 glava...  Slant opciju nisam probao, ali verujem da je osecaj vrlo dobar  :S)

Najnovije:

Users Online
Users: 3
Guests: 47
Total: 50