Author Topic: Mr Taylors Fine Toiletries - A Gentlemen's Aftershave Lotion  (Read 155 times)

Offline Игор В.

• Veliki Majstor brijanja
    • Email
Mr Taylors Fine Toiletries - A Gentlemen's Aftershave Lotion
« on: February 10, 2019, 12:02:44 PM »
За ову мирисну лепоту од лосиона захваљујем Бојку на прилици да је пробам и делује ми да је у питању расна течност након бријања која има један блажи али у основи прави бријачки мирис, један од оних који сте негде успут омирисали још као дете.
С обзиром на моје ограничено искуство по питању мирисних нота лосиона, не бих умео најбоље да га упоредим са неким другим познатим именима те бих замолио оне који су га пробали да се надовежу и употпуне тему са својим утисцима.
Дакле, мирис ми свакако прија, постојаност би могла бити и дужа али се јавља у благим таласима пар сати након наношења. Никаквих непријатности у смислу неке иритације или сличног није било, те бих овај лосион свакако уврстио у неки мој избор оних који ми годе и обилато бих га користио.
Сам осећај након наношења не бих могао нешто посебно да издвојим, вероватно пре због свог недовољног искуства него што осећају нешто фали али верујем да међу вама има оних који би то  умели далеко боље да опишу.
Свакако препорука од мене да се овај лосион проба, верујем да не би сте били разочарани.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
« Last Edit: February 10, 2019, 12:06:12 PM by Игор В. »

The following users thanked this post: adams, Dragce

Najnovije:

Users Online
Users: 1
Guests: 31
Total: 32