Author Topic: Чудо звано "Perma-Sharp"  (Read 6274 times)

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Чудо звано "Perma-Sharp"
« Reply #30 on: November 27, 2018, 06:10:18 PM »
Inspirisan ovom pricom, ponovo sam kontaktirao vlasnika Extrashaving prodavnice iz Istanbula.
Covek je ovaj put ljubazno i brzo odgovorio. Salju za Srbiju, nije nikakav problem. Postarina za paket do 500 grama je 40 lira ili 6,7 evra.
Na primeru ovog Permasharp kartona u njihovoj ponudi, ukupna cena (100 nozica + postarina za Srbiju) izadje 85 lira ili 14.30 evra.
Nije losa cena.
Zahvalio se na zanimanju za njegovu radnju i rekao da mu saljemo mail ili poruku na FB stranicu njegove radnje za dalju saradnju.

Offline Merkur34c

• Iskusni brijač
  • **
« Reply #31 on: November 27, 2018, 11:00:38 PM »
Cene žileta na sajtu su fenomenalne.
Izvukao sam samo neke od ponuđenih:
Astra zelena 5kom 50 din.
Zeleni Derby 100 kom 490 din.
Derby premium 100 kom 590 din.
Persona platinum 10 kom 130 din.
Izraelski Crystal 10 kom 130 din.
Rapira super stainles 10 kom 60 din.
Perma Sharp 5 kom 50 din.
Ovo su cene sa porezom. Ne znam kakva je šansa za povraćaj poreza iz Turske.
Ukoliko ima zainteresovanih za grupnu kupovinu mogli bi da se dogovorimo.

Offline Knackboy2000

• Iskusni brijač
  • **
    • Email
« Reply #32 on: June 28, 2019, 12:30:23 AM »
Momci da napisem i ja par rijeci o ovom fenomenalnom ziletu !
Legenda Gile mi je dao perma sharp na probu jednom prilikom i Gile debelo sam ti zahvalan.Samo cu reci da sam posle te probe narucio steku zileta sa ebay-a.Zilet je ostar jako ostar ali nimalo neprijatan !!! Naportiv,skoro pa kao da nema zileta ugladjenost je takodje na samom vrhu,i ono sto nisam mogao da vjerujem a to je dugotrajnost.11 brijanja bez ikakvog problema,cupanja,iritacija,razor bumps aman bas bas nista !!!Brije kao nov,e tokom 11 sam osjetio da se ostrina smanjila ali bukalno samo zero,samo zero...Kao na primjer ostali zileti na 2 ili 3 brijanje.Tu odlucih da ga bacim sledece brijanje novi i uvjerio sam se da ne tripujem,stvarno nema razlike izmedju novog i posle 10 brijanja Vrhunski mi lezi u svim brijacima,od open comba,hybrid comba,closed comba,tto i slanta.Bilo da se radi o blagim ili agresivnim brijacima !Zakljucak...vrhunski ostar,vrhunski ugladjen,vrhunski udoban,vrhunski dugo traje....sta mi vise od toga treba ??? Mozda cak ni ne uspijem da nadjem Cijena je stvarno smijesna (oko 15-17 eura) za 20 kutijica/paklica (100 zileta) i to sa shippom.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Najnovije:

Users Online
Users: 0
Guests: 10
Total: 10