Author Topic: Wmax3 - радни назив  (Read 2527 times)

Offline Wmax3

• Početnik
  • *
    • Email
Re: Wmax3 - радни назив
« Reply #15 on: July 25, 2019, 10:23:47 PM »
Drage moje brijadzije,

Mnogo mi je drago da vam se dopao Wmax3. Najpre da se zahvalim na pozitivnim komentarima, a potom i da Vam kažem da se spremam da mu dam neko novo ruho, Wmax3 zaslužuje neku lepu etiketu, pa budite slobodni da predložite kako bi ona mogla da izgleda. Spremam se I da mu dam neke nove mirise, pa recite šta ste radi da se nadje u Wmaxu.
Što se tiče teksture rekla bih da smo pogodili, ali svakako prostora za usavršavanje uvek ima. Utoliko, budite slobodni I za predloge te vrste.
Veliki pozdrav,
Vesna

The following users thanked this post: Kibo, Babadzonka

Offline Wmax3

• Početnik
  • *
    • Email
« Reply #16 on: August 15, 2019, 01:46:53 PM »
Poštovane brijadžije,
Veliko mi je zadovoljstvo da mogu da se oglasim sa lepim vestima. Naš brijački sapun, Wmax3, napravljen od najkvalitetnijih prirodnih sastojaka, sa mirisom trešnjinog cveta (Sakura), dobio je svoje prvo novo ruho i od danas je spreman za naručuvanje i slanje.
Želim svima da Vam se zahvalim na komentarima i podršci, bez Vas ovaj sapun sigurno ne bi bio ono sto je danas.
Promo cena za sve članove foruma je 450,00 din.
Mirisa će uskoro biti još, a sve Vaše sugestije i želje su, kao i uvek, dobrodošle.
Vaša Vesna

The following users thanked this post: Kibo, Babadzonka

Offline Wmax3

• Početnik
  • *
    • Email
« Reply #17 on: August 15, 2019, 02:10:39 PM »
A evo i jos slika

Offline zare

• Veliki Majstor brijanja
« Reply #18 on: August 15, 2019, 07:11:58 PM »
Bas lepo  ;).

The following users thanked this post: Wmax3

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #19 on: August 15, 2019, 10:05:06 PM »
Kao prvo, hteo bih da poželim mnogo uspeha u ovom poslovnom poduhvatu i da se sapuni dobro prodaju  :icon_beer:

Imam nekoliko pitanja koja će verovatno zanimati i ostale, pa ih postavljam ovde:
1. Koji mirisi su u planu i kada se mogu očekivati?
2. Da li drugačiji miris podrazumeva i drugačije osobine sapuna? Možda zvuči glupo, ali primetio sam kod nekih sapuna istog proizvođača da npr. miris X zahteva više vode, a miris Y manje i slično, pa zato pitam.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Offline Wmax3

• Početnik
  • *
    • Email
« Reply #20 on: August 16, 2019, 09:05:23 AM »
Hvala Nešo na lepim željama.
Sapun je trenutno na promo ceni, kako bi ga što više Vas isprobalo i naravno, dalo svoje mišljenje.
Sledeći miris koji je u planu je geranijum/palmarosa, i biće namenjen najosetljivijoj koži, a trebalo bi u narednih desetak dana da bude gotov.
Sapun će biti rađen po istoj recepturi, a razlika je u dejstvu eteričnih ulja na kožu. U svakom slučaju, svaki će biti specifičan na svoj način.
Ako imate sugestije i želje vezano za mirise, zaista su dobrodošle.
Svako dobro,
Vesna

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #21 on: August 16, 2019, 12:24:00 PM »
Hvala na odgovoru.

Što se tiče mirisa, i ja i mnogi članovi foruma tokom leta volimo da koristimo sapune sa komponentom mentola koji osvežava, a pretpostavljam da ste na forumu videli neke od popularnijih, kao što su npr. zeleni Proraso, što može da bude polazna ideja, zatim sapune sa citrusnim notama i slično. Postoje i zimski sapuni sa jačom komponentom, kao npr. nemački Tabac, koji je takođe među nama popularan, a mnogi od nas vole i tzv. berberske sapune koji podsećaju na mirise starih berbernica. Naravno, ne sugerišem da ih kopirate, već da ih koristite kao osnovu za sopstvene proizvode.

Ne znam koliko je pametno da pišem u stilu 'ja volim X, Y i Z' jer se ukusi razlikuju, a nije mi cilj da Vas navedem na pogrešan zaključak i da zato napravite sapun koji bi kupilo malo ljudi. Predlažem da napravite testere za sapun koji navodite, kao i za sve ostalo što imate u planu, pa da ih donesete na neki od skupova ili da napravite neku anketu na forumu koji miris bi ostali članovi najviše voleli. Imajte u vidu da se i testeri mogu prodati, što rade i mnogi proizvođači sapuna, pa tako nećete biti na šteti.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

The following users thanked this post: Wmax3

Najnovije:

Users Online
Users: 4
Guests: 32
Total: 36