Author Topic: Summer Break "Bell Ringer"  (Read 317 times)

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
Summer Break "Bell Ringer"
« on: June 16, 2019, 02:15:48 PM »
Реч је о америчком, за мене новом, сапуну, који ми је привукао пажњу, док сам читао о његовим перформансама. Без трунке сумње и чекања сам наручио и уз велику помоћ Бојка дошао до њега.
Сапун jе изузетан у сваком смислу.
Сам назив подсећа на јутро, рано, када се једва пробудимо за посао и треба да се истуширамо и обријемо. Е ту велику улогу овај сапун игра!. Наиме, како је свежег и пријатног мириса, који не само да разбуди, свежином имамо, већ и подигне расположење, и припреми нас за нове радне победе.
У основи су два одлично избалансирана мириса- мирис грејпфрута и манга, што у принципу даје комбинацију свежине и слаткоће. Још су додати и наранџа, лимун, јабука, камилица..и још других изненађујућих комбинација..
Перформансе овог сапуна су више него одличне: као код Barister & Mann, Mickey Lee soapworks, значи идеалне!.
Пена се лако прави, остаје на лицу и има изузетну клизавост, као и заштиту од иритације.
Оно што је одмах приметно јесте управо то задовољство, када се размазује по лицу четком, и остаје дебели слој богате пене, која јако лепо мирише.
Пост шејв ефекат је одличан, и у принципу не треба никакав лосион после бријања, зато што сапун стварно омекша, освежи и нахрани кожу.
Мени лично, овај сапун јако подсећа на Баристер и Ман сапун "Jacqinthe", мој омиљени сапун, кога сам пробао захваљујући бријаџији Лимузини.
И будући да га је тешко наћи, ово је одлична замена ако не и ново освежење за ово лето.
Сапун је за сваку препоруку!!!
Вреди га имати!
« Last Edit: June 16, 2019, 04:52:00 PM by adams »

The following users thanked this post: Dragce, Limoozina, Babadzonka

Najnovije:

Users Online
Users: 4
Guests: 16
Total: 20