Author Topic: Noble Otter  (Read 384 times)

Offline Knackboy2000

• Iskusni brijač
  • **
    • Email
Noble Otter
« on: July 21, 2019, 07:39:41 PM »
Dragi moji,posiljka sa magarda je stigla neočekivano brzo i tu izmedju ostalog noble otter.Nisam se brijao 2 dana (zelio sam da skinem duzu bradulju iz nekog meraka i ako se brijem isključivo svaki dan).Sapun je mogu slobodno da kažem jedan od najboljih sapuna koje sam probao ako ne i najbolji.Uzasno klizava,gusta,hidrantna,protektivna,debela i postojana pjesma se napravila za tako malo vremena i puno uzivanja.Kirby je pokosio bradu za tili cas ostavivši moje lice BBS obrijano,sa ponosom mogu da kažem da mi je ovo najbolje brijanje ikada!!! Kada sam se umio hladnom vodom i isprao klizavost (sapuna) kolko sam mogao,koza mi je bila tooooooiiiliko meka i hidrantna pa ljudnem pinaud brandy spice I nista aman bas ni malkice da zapecne... iskreno uplašio sam se da pinaud nije izdusio ali to je nemoguće jer ga drzim zatvorenog kako i treba.Jednom rijecju fenomenalno brijanje da bolje ne može biti.Miris koji ja dozviljavam kod noble otter plunder-a je: miris ispaljenog crnog baruta sa dozom slatkoce,miris stare koze, miris pudera,suvog drveta,tamni ali blazi miris začina i cvijeća.Vrhuski sapun i itekako vrijedan pažnje !

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

The following users thanked this post: adams, milanNS, Babadzonka

Najnovije:

Users Online
Users: 5
Guests: 33
Total: 38