Author Topic: Окупљање расних бријаџија илити бријоскуп!!  (Read 660 times)

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
Драге бријаџије, ред је да се окупимо и поделимо своје летње утиске!
Ја лично сам видео да је Џилет Фјужн избацио нове сензитив кертриџе, са неким џиџа-биџама и прилично сам се изнервирао!
Бесан сам као рис и једино се могу смирити уз вас драге бријаџије на једном правом мушком бријоскупу.
Хајде да тај бес, уз пиво, кафу и друге бријореквизите преточомо у смех и тиме заједно објавимо бојкот новим Џилетовим кертриџима.
Дакле, субота, 24 август, Земун преко пута Мадленијанума има кафаница са баштом и добром пивом.
У 18ч објављујем бријоскуп и бојкот новим Џилетовим кертриџима!
Нека живе бритве, шавете, сингл-еџ и дабл-еџ бријачи!
Нека живе четке, сапуни, креме, пасте и сада прах за бријање!
Доле конзерве и кертриџи!
Ми смо најјачи!
Субота у 18ч кафана преко пута Мадленианума (бивша БИП-ова пивница и бивши Перпер).
Треба нас што више!

The following users thanked this post: nuur

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
Lep provod vam zelim i veliki pozdrav iz Stavrosa  :icon_beer:

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Какав позив на бријачки устанак и одлучно НЕ новим бријо тенденцијама!
Мој дух који хода и моја персона биће присутни у овом одсудном тренутку по нас, класичне бријаџије.
Браћо, другари, знани и незнани, подржите овај протест урбане бријогериле!
Видимо се!

The following users thanked this post: adams

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
Салутирам вожду Адамсу, на говору, моје срце спознаје тај језик као да је мој властити. Нема утехе до коначне победе. Заједно на бријофронт за немиран сан наших непријатеља. Ти долазиш, а и ти, ти такође?
Спреман сам и бдијем.

''Нека. Волим да имам на стању.'' - Мобајк

The following users thanked this post: adams

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
Салутирам вожду Адамсу, на говору, моје срце спознаје тај језик као да је мој властити. Нема утехе до коначне победе. Заједно на бријофронт за немиран сан наших непријатеља. Ти долазиш, а и ти, ти такође?
Спреман сам и бдијем.

Ajao...
Ljudsko pivo, prakticno za dzabe. Pa vi cete da se upropastite van uobicajenih brijoskupskih standarda.
Ajde pa da ponovimo uskoro.

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Колико видим, биће понављања и то чешћих

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
Dajte neke pikanterije sa okupljanja.

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Dajte neke pikanterije sa okupljanja.
Ево једне: Адамс је каснио

The following users thanked this post: adams, Limoozina, Babadzonka

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
 Јуче је било толико лепо, да смо само због превоза морали да одемо.
Јуче су се окупили бријачки јунаци НУУР, Игор В., Кибо, Неша, Бојко и ето последњи (пошто увек касним) и ја стигао. Док сам стигао од кертриџа ништа остало није, и опет светом завладала лепота и раскош: Игор поделио Astra, чешке винтеџ жилете, затим Wilkinson сапун у стику, оригинални из СССР-а колоњску воду "Красвая Москва", као и још кефан италијансли легендарни сапун у стику, Неша донео  Diamond и још којо жилет,  Кибо LEA бријопроизводе, НУУР, легендарни најбпљу Schich DE жилет, Бојко жилета и лосиона, ма било је много бријореквизита, да смо и Баба Џонки од срца под вождством НУУР-а  спаковали пакет. Баба Џонка је бријаџија великог срца и надам се једном бријослупу са овим великим бријојунаком.
Било је ту још много бријорекбизита, али причи никад краја, те се запричасмо о све до 22:30 бесмо у кафани "Стара Жупа".
Ја се захваљујем ечитним бријаџијама, што су ми улепшали јучерашњи дан а богами и вече, пошто остадосмо до позне вечери.
Хвала још једном!

The following users thanked this post: nuur, Limoozina, Babadzonka

Offline Neša

• Doktor za brijanje
Da dodam samo da su i Dendi od lavande i Noxzema izazvali interesovanje, a imali smo i jednog gosta, čiju sliku prilažem.

Sent from my iPhone using Tapatalk
« Last Edit: August 25, 2019, 02:30:48 PM by Neša »
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

The following users thanked this post: nuur, Limoozina, Babadzonka

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Велики посланиче васколиког бријаштва, чувени Адамсаро, хвала ти на залагању и вођству у овим најтежим бријо данима!
На твоју иницијативу и залагање смо се састали и имали сјајно дружење уз прегршт новитета и ексклузивитета.
Издвојио бих Сплендид, грчки бријачки сапун у праху који си несебично поделио са нама.
Наравно, целокупна екипа је допринела како својим бријачким асортиманом, тако и сјајним, усудио бих се рећи традиционалним, расположењем!
Хвала вам свима на сјајном дружењу а за оне који оправдано нису били са нама упућујем речи наде - браћо, нисте сами!
За оне којима је тешко да се одлуче да ли да дођу или не имам речи подршке - дођите и присуствујте сами па процените шта је то што нас окупља и држи сатима прикованим за исти сто.
Достављам и пар фотографија као визуелни подсетник на ово лепо вече.

The following users thanked this post: nuur, adams, floyd, Babadzonka

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
Sjajno, bravo! Vidim da su stigli Shark nozici. Molim Bojka da pazarim par kutijica po dogovoru ( cujemo se preko poruka).
Vidim i moj omiljeni Lord L6 brijac. Jesu se to Egipcani otvorili i poslali brijac uz stotku nozica :)? Ako je neko prvi put uzeo brijac da ga proba, zavidim mu. Voleo bih i ja ponovo da se prijatno iznenadim prvim brijanjem sa Lord L6 brijacem.
Pozdrav i vidimo se na sledecem okupljanju.

Offline Neša

• Doktor za brijanje
Koliko se sećam jučerašnjeg skupa, nije Lord već Rapira, ali svakako da liče. Ne znam kakav je Lord, vlasnik reče da je Rapira agresivna.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Online Bojko

• Veliki Majstor brijanja
Ispravno zbori Neša u pitanju je Rapira koja je stigla par dana pre Šarka.
Prilično ljuta mašina, ne odaje takav utisak na prvi pogled ovako vitkog i elegantnog stasa ali baš sa egipatskim žiletima je napravila par nelagodinh i krvavih tačkica.

Ništa se ne sekiraj Limoozina, čekaju te da dođeš sa letovanja.
Verujem da je četvrtkom pijačni dan u Stavrosu ... ako si tamo ne škodi da se prošetaš, možda ima nade da se nađe nešto interensantno, makar domaći Tsipouro i Ouzo, prodavao je veoma komunikativni čikica.

The following users thanked this post: Limoozina

Najnovije: