Author Topic: Dendi Bay Rum AS  (Read 417 times)

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Dendi Bay Rum AS
« on: September 24, 2019, 09:41:28 PM »
На последњем бријоскупу је пред омањи састав београдских бријаџија, а из магичне (Спорт Били) торбе (читај "кесе") грандиозног бријомага Нуура, изнет и овај најновији драгуљ из производње чувене Даре, исте оне заслужне за Денди колекцију сапуна за бријање и још многих квалитетних козметичких производа у чији сам се квалитет и сам уверио. Инспирисан овим новим производом реших да остварим једно полу-тематско бријање и да се сасвим препустим уживању у истом. Са друге стране, данашње бријање је, за мене, у много чему представљало и премијеру. Наиме, поред бријача који први пут испробавам, винтиџ жилета који сам у њега ставио, посебно задовољство ми је било да први пут пробам и Денди Беј Рам, лосион након бријања Денди Беј рам сапуном.
Шта вам могу пренети као утисак?
Више ствари
Најпре мирис, а он је такав да савршено прати мирисну ноту истоименог Денди сапуна, те сви они који га имају, а прижељкивали су тај мирис у течном облику лосиона након бријања, могу да одахну јер ево га пред нама.
Мирис, мене лично, подсећа на неке давне, незаслужено заборављене жвакаће гуме, па ми је стварно и упечатљив а и радо ћу га трошити убудуће. Оно што се још може на један тренутак омирисати јесте присутни алкохол, али је то заиста на делић секунде и сумњам да ће икоме сметати за толико, а онда се препуштате царству поменутог Беј рама. Постојан је, реално благ када изветри али је и даље ту и након неких 12 сати.
Осећај након стављања је пријатан, попут многих АС лосиона, а није ме нешто посебно пецкало када сам га стављао, иако сам имао пар ситних посекотина. Лице је добро одреаговало на њега, нема иритације, црвенила нити ичег сличног. Са друге стране је осећај меканости који ми итекако паше.
Лосион је благо жућкасте боје, притом провидне текстуре, и понаша се попут многих других лосиона приликом наношења.
Након ових мојих утисака надам се да ће још многи уписати своја искуства са њим, а ја се посебно радујем појављивању овог производа за након бријања, јер ће под обавезно бити део моје колекције АС лосиона чим се појави у продаји.
Верујем да је пред овим лосионом блистава будућност, макар на домаћем и регионалном нивоу, а ви обавезно пробајте и овај бисер из Денди колекције.
Верујем да се нећете покајати!
Хвала Даро, хвала Нууре!
Ваша преданост ће златним словима бити уклесана у монументални споменик мокрог бријања на овим просторима!
« Last Edit: September 24, 2019, 09:50:22 PM by Игор В. »

The following users thanked this post: nuur

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
Re: Dendi Bay Rum AS
« Reply #1 on: September 26, 2019, 06:54:32 PM »
Драго ми је да ти се свидео.
Очекује се да аш Денди буде у понуди у будућности, типа врло блиској.
Уживамо у бријању као пијани милијардери.
''Нека. Волим да имам на стању.'' - Мобајк

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #2 on: September 26, 2019, 07:23:05 PM »
Јашта!
Зна ли се већ цена за тржиште?

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
« Reply #3 on: September 26, 2019, 08:11:33 PM »
Не знам још, али сам сигуран да ће бити опет нека самодеструктивна, и међу масама непрепозната као сјајна цена. :laugh:
''Нека. Волим да имам на стању.'' - Мобајк

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #4 on: September 26, 2019, 09:04:35 PM »
Не знам још, али сам сигуран да ће бити опет нека самодеструктивна, и међу масама непрепозната као сјајна цена.

Не сумЉам

Najnovije: