Author Topic: Barrister & Mann Bay Rum shaving soap  (Read 998 times)

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
Barrister & Mann Bay Rum shaving soap
« on: August 17, 2017, 01:42:27 PM »
Ovaj američki artisan sapun sam dobio od rasnog Hordaka, za šta sam mu mnogo zahvalan!!
Ovo je jedan odličan Bay Rum sapun i mada nisam stručnjak za mirise Bay Rum sapuna (mada je to stvar ukusa), mislim da ima jedan sasvim realan Bay Rum miris...onaj..pravi pravcati!!!
U poredjenju sa "Meißner" sapunom, po meni lično "Meißner" lepše miriše, medjutim Meißner ima još neku dodatu notu mirisa, koja ga odvlači od klasičnih Bay Rum mirisa!
No to ne znači da "Barrister & Mann" po mirisu zaostaje..oooo..ne..nikako!
Po meni "Barrister & Mann" ima prelep realan Bay Rum miris!
Baš zato je prava uživancija mazati četkom penu ovog sapuna na lice!
Pena se inače veoma lako i brzo pravi!
Dobija se fina svilenkasta pena izuzetnog mirisa!
Sama pena garantuje odličnu klizavost žileta na licu i odlično štiti lice od iritacije istog!
Kada se ispere lice od pene, na licu ostaje blag i prijatan Bay Rum miris, tako, s obzirom na odličnu zaštitu od iritacije, lice maltene i "ne traži" nekakav losion ili balzam posle brijanja (po želji naravno)!
Ja ovom sapunu nisam našao (a iskreno nisam ni tražio), ama baš ni jednu jedinu manu!
I zato smatram da pored tople preporuke, svaki ormarić, polica ili kolekcija bi trebalo da vapije za ovakvim sapunom!
Za mene to je izuzetno dobar sapun i ja mu dajem čistu, prečistu desetku!

« Last Edit: August 18, 2017, 12:40:20 AM by adams »

The following users thanked this post: hordak

Offline Britva

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
Re: Barrister & Mann Bay Rum shaving soap
« Reply #1 on: August 17, 2017, 09:59:55 PM »
Takodje se pridruzujem hvalama, takodje zahvaljujuci Hordaku.

Offline macak No1

• Majstor brijanja
Re: Barrister & Mann Bay Rum shaving soap
« Reply #2 on: March 01, 2020, 04:06:06 PM »
Samo da malo oživimo temu. Gile mi je dodao na probu Shavenovicev BM Reserve Spice, iako sam se jutros brijao, ipak sam ga morao zamutiti jer me je intrigirao taj kompleks začina. Veoma zanimljiv kad se razradi, performanse vjerujem standardno izvanredne. Pjesmu izradjujem na licu i ovaj put je bio izuzetak pa malo da dočaram taj ugodjaj. Hvala momci

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Najnovije: