Author Topic: SOTD April 2020  (Read 3115 times)

Offline Knackboy2000

• Iskusni brijač
  • **
    • Email
Re: SOTD April 2020
« Reply #60 on: April 30, 2020, 12:02:19 PM »
Yaqi timebrwolf
Brion sensitive
Gillette rocket Hd
Wilkinson sword
Eliot green aspect

Odlično brijanje na ovaj kišni dan. Iznenađenje mi je wilkinson sword nožić koga sam nepravedno preskakao svo ovo vrijeme. Odlučio sam konačno da mu dam šansu i kao da je rekao e sad ćeš da vidiš šta si propustio. Nevjerovatno uglađen nožić, toliko uglađen da ne mogu jasno da ocijenim oštrinu koja je definitvno visoka. Nekad imam utisak kao da nema nožića u brijaču. Dodatno danas je već sedmo brijanje sa njim i ne pokazuje ni najmanje znakove umora.

Brion sensitive krema je definitvno nešto što se mora naći u ormariću svakog brijadžije. Klizavost odlična, lako zapjeni i postshave izuzetno dobar.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Tamo daleko gde miriše kolonjski limun,tamo su brijacka bratja Gile,Admas i NUUR

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #61 on: April 30, 2020, 01:13:10 PM »
Yaqi timebrwolf
Brion sensitive
Gillette rocket Hd
Wilkinson sword
Eliot green aspect

Odlično brijanje na ovaj kišni dan. Iznenađenje mi je wilkinson sword nožić koga sam nepravedno preskakao svo ovo vrijeme. Odlučio sam konačno da mu dam šansu i kao da je rekao e sad ćeš da vidiš šta si propustio. Nevjerovatno uglađen nožić, toliko uglađen da ne mogu jasno da ocijenim oštrinu koja je definitvno visoka. Nekad imam utisak kao da nema nožića u brijaču. Dodatno danas je već sedmo brijanje sa njim i ne pokazuje ni najmanje znakove umora.

Brion sensitive krema je definitvno nešto što se mora naći u ormariću svakog brijadžije. Klizavost odlična, lako zapjeni i postshave izuzetno dobar.

Zeleni Eliot mi je jedan od omiljenih losiona. Klasican, nenametljiv, a opet ima nesto svoje.

Online Gile

• Doktor za brijanje
« Reply #62 on: April 30, 2020, 02:58:56 PM »

Zeleni Eliot mi je jedan od omiljenih losiona. Klasican, nenametljiv, a opet ima nesto svoje.

Odličan je nekako klasičan miris koji opet ima neku svježinu. Meni je jedan od omiljenih.

Najnovije: