Author Topic: Caties Bubbles  (Read 504 times)

Offline YUGO BOSS

• Doktor za brijanje
    • Email
Caties Bubbles
« on: April 25, 2020, 10:02:48 PM »
Jos jedan Americki sapun :)
Gledao sam neki intervju, vlasnik ove firme kaze da je usao prvo u hobi sa obicnim sapunima, pa se presaltao na sapune za brijanje zbog mogucnosti zarade. Takodje brend nosi ime njegove cerke :)

Sapun dolazi u pakovanju od 4 oz(sto je nekih 113 grama). Po meni je bar duplo meksi od Vreta. Sam miris je kompleksan, otvara se tu par nota.

Performanse

Ovo je zaista vrhunski sapun. Pena je gusta, masna, klizavost na nivou. Takodje ne susi se sto je jako bitno. Stiti kozu, sad sam zavrsio brijanje glave sa R41, alum nisam osetio osim na vratu gde sam prelazio i gde nemam dlake(ne koristim ogledalo).

Smatram da su veganski sapuni dosta zapostavljeni, i kladim se da medju njima takodje ima vrhunskih. Reklama je cudo pa ljudi cesto misle da ce neki sastojak poput guscije masti ili slicno poboljsati drasticno performanse sapuna. Postavlja se pitanje koliki je udeo takvog “specijalnog” sastojka. Sa druge strane imamo recimo Martin de candre koji ima 7 sastojaka ukljucujuci i vodu i po recenzijama sije neke popularne tallow sapune.

Evo da okacim i neke slike

Cetka je sinteticka

Offline Duskos

• Doktor za brijanje
Re: Caties Bubbles
« Reply #1 on: April 26, 2020, 06:16:29 PM »
Sjajan sapun. Ja imam Le piment da le vie i zaista sam zadovoljan. Što se veganskih sapuna tiče, po meni u toj klasi ima zaista vanserijskih dostignuća koja su što je još izvanrednike  cjenovno veoma dostupna ne bih dalje išao od Wickham Soap Co. Izuzetan sapun u svakom pogledu
« Last Edit: April 26, 2020, 06:19:05 PM by Duskos »

The following users thanked this post: YUGO BOSS

Offline YUGO BOSS

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Caties Bubbles
« Reply #2 on: February 21, 2021, 01:21:46 AM »
U poslednje vreme se najcesce hvatam za ovaj sapun. Opsednut sam mirisom duvana u sapunima iako odavno ne pusim 🙂 Veoma mi se dopada mirisna nota kod ovog

Inace mislio sam da ce brze da se trosi, jer je nije toliko tvrd sapun, ali trajace jos dugo. Sve performanse su po meni solidne, i dao bih ocenu 4. Nije ni najbolja klizavost koju sam probao, ne peni najbolje od svih sapuna koje sam probao. Ali opet pored svega nema osobinu koju bih ocenio losijom ocenom od 4👌

Svi Americki sapuni koje sam za sada probao lice na prvu loptu, ali kroz odredjeno vreme uvidjam sve vece razlike. 

Najnovije:

Users Online
Users: 0
Guests: 29
Total: 29