Author Topic: Nije SOTD, nego SOTN  (Read 342 times)

Offline milostdr

• Početnik
  • *
    • Email
Nije SOTD, nego SOTN
« on: May 09, 2020, 10:46:22 PM »
Stigao pre par dana Simpson t3 sintetika i na nagovor nuur- a uzeh i perma sharp žilete. Danas nabavka pala novog Gillette slim-a...
Da krenem redom, nisam sumnjao u Simpsona, taman je sve, dužina drške, dužina vlakna i kičma kako treba. Par pokreta mi je trebalo da napunim čektu, za razliku od pređašnje Balea sintetičke gde sam verglao ko'majmun na vašaru. Pre shave oil i idemooooo, četka leti i lepi najfiniji sloj kremaste pene(Proraso zeleni). Uzimam new Gillette i stavljam perma sharp. E tu ste rođaci, po meni najbolji i najugodniji žilet, barem za moj tip brade. Da ne zameri ostala brijobratija, ali skroz sam iznenađen i oduševljen. Posle feathera i zelene astre, mislio sam to je to dalje mi i me treba bolje. Ali permica šljaka za mene i po meni BOLJE
Eto ukratko i moj little review večeras. Zdravo ostajte, do brijoskupa

Послато са moto g(6) помоћу Тапатока

The following users thanked this post: YUGO BOSS

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Nije SOTD, nego SOTN
« Reply #1 on: May 11, 2020, 09:44:22 PM »
Битно је да си уживао, тј. да ти је легла комбинација у потпуности, како ми се чини.
Само, ценим да ћеш се изненадити како будеш наилазио на неке будуће комбинације а тек кад се, након неког дужег времена, вратиш на неку од раније-тада је уживање још веће.

Najnovije:

Users Online
Users: 2
Guests: 25
Total: 27