Author Topic: Predstavljanje ...  (Read 416325 times)

Offline Kinderlada

• Početnik
  • *
Re: Predstavljanje ...
« Reply #1740 on: May 30, 2020, 12:11:33 AM »
Cao.
Moje ime je Zlatko. Iz Sarajeva sam i vec dugo pratim ovaj forum kao gost.
Nadam se da cu kao clan pratiti jos duze. :smiley:

The following users thanked this post: YUGO BOSS

Offline floyd

• Doktor za brijanje
« Reply #1741 on: May 30, 2020, 12:31:19 AM »
Na dobrom si mestu.
Sto ne zelis sebi nemoj raditi drugom !

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1742 on: May 30, 2020, 12:34:19 AM »
Dobro došao Zlatko.

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #1743 on: May 30, 2020, 01:10:39 AM »
Dobro nam došao  :icon_beer:
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1744 on: May 30, 2020, 08:49:06 AM »
Златко, добродошао!

Offline Babadzonka

• Veliki Majstor brijanja
« Reply #1745 on: May 30, 2020, 08:59:07 AM »
Dobro nam dosao Zlatko, kao i svima do sad, ugodan boravak zelim :)
"Чим сам купио, одмах сам мало накапао на руку, и кришом на улици мирисао затим кад год никог није било у близини (обазриво, јер знам да то није нормално понашање)."  -  nuur o Malizia AS-u :D

Offline M73

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1746 on: May 30, 2020, 12:28:48 PM »
Dobro došao Zlatko.
Ostrim i sredjujem britve... 064/1585688

Offline Lichtmaler

• Početnik
  • *
« Reply #1747 on: June 12, 2020, 09:25:44 PM »
Cao Svima.
Ovde sam zbog Zeljka i njegovog Youtube Kanala Moja Brijacnica.
Imam 33 Godina. Brijanjem sam poceo sa 16 Godina.
Poceo sam sa Ziletovim Mach 3. Ali nisam bio nesto narocito zadovoljan sa njim. Najvise zbog cene jer mi vecina dzeparca otisla na zilete. Onda sam od svoje ucenicke plate kupio Elektricni brijac od Philipsa.
Radio sam dugo godina u prodaji. Bio sam Prodavac u Fotografskoj radnji i bilo je od koristi izgledati uredno i biti obrijan, jer ipak prvi utisak je ono sto se ceni. Nisam dugo bio zadovoljan elektronskim Brijacem vremenom mi je brada bila jaca i postalo je tesko skinuti Bradu kako treba bez traga dlacice.
Presao sam na Kratkotrajne brijace i stigao sam na Bicovi naj jeftiniji sa jednom ostricom. Oni su mi bili nekako najefikasniji. Zbog Prestiza i zato sto je Cool kupio sebi jednu Britvu iz Solingena ali to nije bilo bas jednostavno. Precenio sam svoje sposobnosti. Misao da to moze da se uporedi sa Bicovim kratkotrajnim brijacima je bila velika glupost. Boze kad se samo setim kako sam prvi put odrao sebi kozu... Nije bio lep Prizor verujte mi. Jednog letovanja nakon sto mi je umreo pradeda otisao sam u srbiju i prisvojio njegov Wizamet W11 brijac, posto su moji deda i cale hteli da ga bace a ja sam zeleo da ostane nesto sto ce da me seca na njega. Wizamet W 11 je nesto poput Ziletovih Adjustable brijaca ako se ne varam poreklom iz poljske. Probao sam mnogo razlicitih Zileta dok nisam zakljucio da sa njim i Sark ziletima dobijam najbolje rezultate. Ubrzo sam poceo da Skupljam razne brijace svaki put kada mi se ukazala prilika da dodjem do pristupacne cene. Do sad imam pored Wizamet W11, Mühle R41, Mühle R89, Merkur Progress, Wilkizov Plasticni i novi metalni, Gillete Travel Safety Razor open comb sa kratkom drskom iz 1920 u originalnoj kutijici i Kinesku kopiju od Merkur Futur. Proizvode ga Kinezi i zove se Q Shave.
Duze vreme pratim teme ovde i dosta sam toga naucio od vas, ali i od Zeljka i njegovog Youtube Kanala. Nisam nesto mnogo iskusan ali mislim da mogu i ja da podelim neka svoja iskustva sa vama i posto imam iskustva sa Fotografisanjem vremenom cu Postaviti neke Slike u vasoj Galeriji od svojih brijaca i cetkica koje sam vremenom skupio.
Od cetka najradije koristim svoju najstariju HJM od Svinjske dlake koja je postala koriscenjem mekana poput Silvertipa od jazavca :)
Od Krema i Sapuna najvise koristim Arko to isto zbog svog Pradede koji ga je uvek koristio.
Odrastao sam od svoje 5 do 14 Godine zivota u Srbiji i imam puno lepih secanja na njega, i drago mi je sto je njegov brijac ostao kod mene.

Toliko od mene.

Pozdrav svima.

The following users thanked this post: Limoozina, Babadzonka

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1748 on: June 12, 2020, 09:30:03 PM »
Cao Svima.
Ovde sam zbog Zeljka i njegovog Youtube Kanala Moja Brijacnica.
Imam 33 Godina. Brijanjem sam poceo sa 16 Godina.
Poceo sam sa Ziletovim Mach 3. Ali nisam bio nesto narocito zadovoljan sa njim. Najvise zbog cene jer mi vecina dzeparca otisla na zilete. Onda sam od svoje ucenicke plate kupio Elektricni brijac od Philipsa.
Radio sam dugo godina u prodaji. Bio sam Prodavac u Fotografskoj radnji i bilo je od koristi izgledati uredno i biti obrijan, jer ipak prvi utisak je ono sto se ceni. Nisam dugo bio zadovoljan elektronskim Brijacem vremenom mi je brada bila jaca i postalo je tesko skinuti Bradu kako treba bez traga dlacice.
Presao sam na Kratkotrajne brijace i stigao sam na Bicovi naj jeftiniji sa jednom ostricom. Oni su mi bili nekako najefikasniji. Zbog Prestiza i zato sto je Cool kupio sebi jednu Britvu iz Solingena ali to nije bilo bas jednostavno. Precenio sam svoje sposobnosti. Misao da to moze da se uporedi sa Bicovim kratkotrajnim brijacima je bila velika glupost. Boze kad se samo setim kako sam prvi put odrao sebi kozu... Nije bio lep Prizor verujte mi. Jednog letovanja nakon sto mi je umreo pradeda otisao sam u srbiju i prisvojio njegov Wizamet W11 brijac, posto su moji deda i cale hteli da ga bace a ja sam zeleo da ostane nesto sto ce da me seca na njega. Wizamet W 11 je nesto poput Ziletovih Adjustable brijaca ako se ne varam poreklom iz poljske. Probao sam mnogo razlicitih Zileta dok nisam zakljucio da sa njim i Sark ziletima dobijam najbolje rezultate. Ubrzo sam poceo da Skupljam razne brijace svaki put kada mi se ukazala prilika da dodjem do pristupacne cene. Do sad imam pored Wizamet W11, Mühle R41, Mühle R89, Merkur Progress, Wilkizov Plasticni i novi metalni, Gillete Travel Safety Razor open comb sa kratkom drskom iz 1920 u originalnoj kutijici i Kinesku kopiju od Merkur Futur. Proizvode ga Kinezi i zove se Q Shave.
Duze vreme pratim teme ovde i dosta sam toga naucio od vas, ali i od Zeljka i njegovog Youtube Kanala. Nisam nesto mnogo iskusan ali mislim da mogu i ja da podelim neka svoja iskustva sa vama i posto imam iskustva sa Fotografisanjem vremenom cu Postaviti neke Slike u vasoj Galeriji od svojih brijaca i cetkica koje sam vremenom skupio.
Od cetka najradije koristim svoju najstariju HJM od Svinjske dlake koja je postala koriscenjem mekana poput Silvertipa od jazavca :)
Od Krema i Sapuna najvise koristim Arko to isto zbog svog Pradede koji ga je uvek koristio.
Odrastao sam od svoje 5 do 14 Godine zivota u Srbiji i imam puno lepih secanja na njega, i drago mi je sto je njegov brijac ostao kod mene.

Toliko od mene.

Pozdrav svima.
Dobro došao. Stvarno si na pravom mestu.

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1749 on: June 12, 2020, 09:32:01 PM »
Добро нам дошао.
Имаш све предуслове да уживаш у добром бријању - традицију, наслеђе, истраживачки дух, вероватно и лаку руку, тако да само напред!

Offline Babadzonka

• Veliki Majstor brijanja
« Reply #1750 on: June 12, 2020, 09:35:18 PM »
Dobro dosao!  :laugh:
"Чим сам купио, одмах сам мало накапао на руку, и кришом на улици мирисао затим кад год никог није било у близини (обазриво, јер знам да то није нормално понашање)."  -  nuur o Malizia AS-u :D

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #1751 on: June 13, 2020, 07:06:04 PM »
Pozdrav Lichtmaler i dobro nam došao  :icon_beer:
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Offline Lichtmaler

• Početnik
  • *
« Reply #1752 on: June 13, 2020, 08:33:57 PM »
Hvala vam na dobrodoslici :)

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
« Reply #1753 on: June 13, 2020, 10:08:58 PM »
Добро нам дошао Lichtmaler!
У Швајцарској може да се купи чувени Питралон лосион, оригинални и непоновљиви.
Мислим да је 10 франака...заправо 2014- те је толико коштао.
Топло препоручијем!

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
« Reply #1754 on: June 14, 2020, 09:54:27 AM »
Dobro nam došao, i neka te brijačke fotke više ne ćute, daj ih na videlo.  8)

Pozivam i sve druge brijadžije vične fotkanju - da brijofotkaju za forum, dobra brijofotka govori više od 1000 reči u korist medijski blokirane nam brijoklasike.
''Нека. Волим да имам на стању.'' - Мобајк

Najnovije:

Users Online
Users: 3
Guests: 24
Total: 27