Author Topic: Predstavljanje ...  (Read 435873 times)

Offline tristac021

• Veliki Majstor brijanja
Re: Predstavljanje ...
« Reply #1800 on: January 02, 2021, 08:20:39 PM »
Dobrodošao Luka.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

The following users thanked this post: oldgodsarehere95

Online Musa996

• Iskusni brijač
« Reply #1801 on: January 02, 2021, 09:33:05 PM »
Добродошлица од још једног новог члана. Лепо је што нас има све више младих овде.😁
« Last Edit: January 02, 2021, 10:43:32 PM by Musa996 »

Offline savovuk

• Majstor brijanja
« Reply #1802 on: January 02, 2021, 11:21:23 PM »
Pozdrav svim članovima,
Ja sam Luka, imam 25 godina, sa klasičnim brijanjem sam krenuo pre 3 godine i počeo sam korišćenjem Wilkinson DE brijačem, a zatim sam otkrio shavette i preferiram njima da se brijem. Veća želja mi je da nađem britvu po povoljnoj ceni i dobrog kvaliteta pa da krenem i njih da praktikujem i ubacim u rutinu. Od žileta i sapuna nisam probao puno proizvoda ali od onih koje jesam izdvojio bih: Proraso sapun beli za osetljivu kožu, Nivea belu kremu, Palmira kocku, a od žileta wilkinson, gillette i euromax žileti. Od aftershave proizvoda moram izdvojiti: Gummy losion, Aphrodita losion i aftershave koji sam napravio od witch hazel, alkohola i nekoliko esencijalnih ulja.
Luka, dobrodosao.

Offline Babadzonka

« Reply #1803 on: January 05, 2021, 04:10:51 PM »
Veliki pozdrav za novajlije, na pravom ste mestu!  :smiley:
"Чим сам купио, одмах сам мало накапао на руку, и кришом на улици мирисао затим кад год никог није било у близини (обазриво, јер знам да то није нормално понашање)."  -  nuur o Malizia AS-u :D

Offline LDOMS

• Početnik
  • *
« Reply #1804 on: January 10, 2021, 04:06:26 PM »
Zdravo zivo !
Evo par reci o sebi nakon prekora jednog od starijih clanova, kao overa svog clanstva na forumu. Ime mi je Lazar, rodjen, odrastao i skolovao se u Bg, zadnjih 7-8 god na relaciji SAD-SRB, od pre 1 god konstantno u Bg. Star/mlad 43 god, sa  brijanjem poceo kao tinejdzer sa DE, nisam odoleo potrosackom mentalitetu, ubrzo presao na kertridze, vratio se DE filozofiji pre pola godine. Jos uvek u potrazi za dobitnom kombinacijom aparat/zilet.
Zdravi i obrijani bili !

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1805 on: January 10, 2021, 04:21:14 PM »
Добродошао, Лазаре. Надам се да ћеш наћи праву комбинацију! Такорећи, сигуран сам

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1806 on: January 10, 2021, 04:25:16 PM »
Zdravo zivo !
Evo par reci o sebi nakon prekora jednog od starijih clanova, kao overa svog clanstva na forumu. Ime mi je Lazar, rodjen, odrastao i skolovao se u Bg, zadnjih 7-8 god na relaciji SAD-SRB, od pre 1 god konstantno u Bg. Star/mlad 43 god, sa  brijanjem poceo kao tinejdzer sa DE, nisam odoleo potrosackom mentalitetu, ubrzo presao na kertridze, vratio se DE filozofiji pre pola godine. Jos uvek u potrazi za dobitnom kombinacijom aparat/zilet.
Zdravi i obrijani bili !
Pozdrav i dobrodosao. Stvarno si na pravom mestu. Godiste nisi mogao bolje da biras, i da si hteo :)

Offline VilimIII

• Mladi brijač
  • **
« Reply #1807 on: January 10, 2021, 06:48:51 PM »
Evo da se i ja predstavim.

Zovem se Vilim, 23 godine iz Zagreba, radim kao software inžinjer, brijem se DE brijačima već nekih 4 godine. Zapoceo s Wilkinson sword plastičnim brijacem a zatim prešao na Rockwell 6S kojeg sada već duže vrijeme koristim.
Sada čekam da mi dođe Rocnel Sailor 2020 brijac, to mi je sljedeća i vjerojatno zadnja DE kupnja. Ali volio bih probati straight razor sljedeće ili krajem ove godine.

Od sapuna sam probao Proraso crveni, Cella, Stirling (mountain man, lemon chill, executive man, almond creme, shadow orchid, rambling man, bay rum) (imam još zaliha za sigurno 3-5 mjeseci brijanja 😅) ali još čekam da mi dođu Declaration Grooming (massacre of the Innocents, 88 chestnut) , Ariana & Evans (after shave Asian Plum i after shave peach and cognac), Barrister and Man (lavanille, dickens, brew haha), Wholly Kaw (king of oud), southern witchcrafts (autumn ash, pomona, necromantic)

Naravno sve samplovi, ne full pakiranja. (Osim aftershavea Ariana and Evans i barrister and mann brew haha)
« Last Edit: January 10, 2021, 06:52:49 PM by VilimIII »

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1808 on: January 10, 2021, 06:57:25 PM »
Вилиме, добродошао.
Све што будеш испробавао, замолио бих те да прикажеш у некој од тема на Форуму, или покрени нову тему, увек је лепо читати о разним бријачккм производима

The following users thanked this post: VilimIII

Offline savovuk

• Majstor brijanja
« Reply #1809 on: January 10, 2021, 07:52:43 PM »
Vilime, dobrodosao.

Offline milostdr

• Email
« Reply #1810 on: January 10, 2021, 08:16:57 PM »
Evo da se i ja predstavim.

Zovem se Vilim, 23 godine iz Zagreba, radim kao software inžinjer, brijem se DE brijačima već nekih 4 godine. Zapoceo s Wilkinson sword plastičnim brijacem a zatim prešao na Rockwell 6S kojeg sada već duže vrijeme koristim.
Sada čekam da mi dođe Rocnel Sailor 2020 brijac, to mi je sljedeća i vjerojatno zadnja DE kupnja. Ali volio bih probati straight razor sljedeće ili krajem ove godine.

Od sapuna sam probao Proraso crveni, Cella, Stirling (mountain man, lemon chill, executive man, almond creme, shadow orchid, rambling man, bay rum) (imam još zaliha za sigurno 3-5 mjeseci brijanja ) ali još čekam da mi dođu Declaration Grooming (massacre of the Innocents, 88 chestnut) , Ariana & Evans (after shave Asian Plum i after shave peach and cognac), Barrister and Man (lavanille, dickens, brew haha), Wholly Kaw (king of oud), southern witchcrafts (autumn ash, pomona, necromantic)

Naravno sve samplovi, ne full pakiranja. (Osim aftershavea Ariana and Evans i barrister and mann brew haha)
Za Rocnel sailor svaka ti čast. Konačno će se na forumu predstaviti hi end proizvodi. Voleo bih da vidim u skorašnjoj budućnosti tvoju započetu temu o pomenutom brijaču. Zasigurno su ti prevelika očekivanja i nadam se iskreno da nećeš doživeti razočarenje. Od domaćih sapuna imaš Meštar, o kojem je Pjer dosta pisao, pa se nadam da će ga probati i preneti tvoja zapažanja.
Dobrodošao na forum i uživaj.
Pozdrav.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Poliranje i čišćenje brijoopreme - kontakt na PP

Offline tristac021

« Reply #1811 on: January 10, 2021, 08:41:14 PM »
Dobrodošli Lazare i Vilime. Došli ste na pravo mesto.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Offline VilimIII

• Mladi brijač
  • **
« Reply #1812 on: January 10, 2021, 08:47:46 PM »
Za Rocnel sailor svaka ti čast. Konačno će se na forumu predstaviti hi end proizvodi. Voleo bih da vidim u skorašnjoj budućnosti tvoju započetu temu o pomenutom brijaču. Zasigurno su ti prevelika očekivanja i nadam se iskreno da nećeš doživeti razočarenje. Od domaćih sapuna imaš Meštar, o kojem je Pjer dosta pisao, pa se nadam da će ga probati i preneti tvoja zapažanja.
Dobrodošao na forum i uživaj.
Pozdrav.

Poslato sa POT-LX1 pomoću Tapatoka

Budem napisao review Rocnel-a cim ga dobijem :) Shipping navodno započinje krajem ovog mjeseca, tako mi je barem proizvođač rekao!

Offline M73

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1813 on: January 11, 2021, 03:27:49 PM »
Dobrodošli momci na pravom ste mestu
Ostrim i sredjujem britve... 064/1585688

Offline aleksandar0032

• Početnik
  • *
    • Email
« Reply #1814 on: January 14, 2021, 05:30:31 PM »
Поздрав свима, моје име је Александар. Из Смедерева сам и студирам у Новом Саду. Започео сам са пластичним вилкинсоном, а сада, након годину дана, бријем се клоном Меркур Футура или шаветом. Пробао сам Астру СП, бик хром платинум, вилкинсон, џилет платинум, Трит 7 дејс и задржао се на Восход. Волео бих да почнем да се бријем правим бритвама, али ми је то сувише скупо за сад. Међутим, пронашао сам код оца стару Фриодур 451 бритву којој треба једно добро оживљавање. Да ли неко зна где може да се уради поправка у Новом Саду или Смедереву?
« Last Edit: January 14, 2021, 05:32:03 PM by aleksandar0032 »

Najnovije:

Users Online
Users: 5
Guests: 20
Total: 25