Author Topic: Super Silver oprema za brijanje (Made in Srbija)  (Read 88981 times)

Offline bela plomba

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Super Silver oprema za brijanje (Made in Srbija)
« Reply #195 on: August 20, 2017, 01:28:11 PM »
Drugo brijanje danas, nakon dva dana, proslo jos bolje nego prvo! Izuzetno sam pozitivno iznenadjen, ostrina je manje-vise ista, nisam primetio razliku, ali ugladjenost kao da je bolja! Uobijcajena postavka na Futuru, 3, uz Vreto forumski dala je odlicne rezultate. Ici cu do 5 brijanja sa ovim ziletom na svaka 2-3 dana.
Go, MEM!

Sent from mTalk

Offline Perun

• Majstor brijanja
  • Један који хоће је увек бољи од двојце који морају
    • Email
« Reply #196 on: August 20, 2017, 08:53:27 PM »
кад смо код МЕМа, како иду те новоости и ти нови производи?
Звезда, Бари девет један

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #197 on: August 20, 2017, 09:58:11 PM »
Pridružujem se Perunovom pitanju, a ako neko ima kontakte sa fabrikom, predlažem da ih uputi na ovu stranu foruma. Probaću da stropujem kao što je rekao Bela plomba, ali ljudi iz fabrike bi svakako morali znati da prosečan korisnik njihovih proizvoda sigurno neće kopati po internetu da bi saznao kako da poboljša proizvod od nekoliko desetina dinara. Verujem da Intersilver ionako ima problema da se izbori sa međunarodnim poslovnim aždajama, ali svakako da bi morao da poradi na kvalitetu žileta ukoliko želi da ih ljudi kupuju. Na primer, moj otac, koji je penzioner i pripada ciljnoj grupi, sigurno neće kopati po internetu već će kupiti ono što proizvode Gillette, Wilkinson i ostali, mada ovo važi i za mlađu populaciju koja dosta koristi internet. Mislim da bi Intersliver morao dobro da poradi na svom imidžu. Poštujem domaće proizvođače i smatram da je za celo društvo korisno da oni opstanu, ali i oni moraju da učine nešto kako bi opstali na tržištu.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Najnovije:

Users Online
Users: 1
Guests: 36
Total: 37