Poll

FATIP:

Piccolo
6 (31.6%)
Grande
3 (15.8%)
Oba!
8 (42.1%)
Preagrisivni za ovog macana
2 (10.5%)

Total Members Voted: 19

Author Topic: Fatip Piccolo & Grande  (Read 39202 times)

Offline Neša

• Doktor za brijanje
Re: Fatip Piccolo & Grande
« Reply #135 on: December 21, 2018, 10:22:06 PM »
Probaj da Voskhod stropuješ rukom, tj. trljanjem o dlan. Meni je taad mnogo prijatniji ako ga koristim u Fatipu.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

The following users thanked this post: Babadzonka

Offline Babadzonka

• Majstor brijanja
« Reply #136 on: December 22, 2018, 08:44:32 AM »
Skroz sam zaboravio na to, bas cu sa probam.

EDIT:
Probao i manje-vise opet isto  :( Steta... bas je kvalitetan/efikasan brijac, prosto zelim da ga koristim iako mi bas ne odgovara.
« Last Edit: December 30, 2018, 04:49:42 PM by Babadzonka »
"Чим сам купио, одмах сам мало накапао на руку, и кришом на улици мирисао затим кад год никог није било у близини (обазриво, јер знам да то није нормално понашање)."  -  nuur o Malizia AS-u :D

Offline biberkopf

• Početnik
  • *
« Reply #137 on: February 09, 2019, 07:17:25 AM »
E pa 'vako ljudi.

Još od davnina imam želju da uđem u pravu starinsku prodavnicu gde prodaju brijače u 'divljini', štobrekoenglez. I juče svratih u Trst, u blizini naše crkve ima prodavnica koja se zove L'Antro del Profumo (Via Mazzini 36). Ne znam da li ste već pisali o ovoj prodavnici, ali ono je raj. Uđoh, ono izloženi Fatipi, Floid, Proraso, Cella, Clubman Pinaud, ma nema šta nema. POšto ne pričam italijanski samo dobacih prodavačici "Fatip", a ona iznese kovčeg sa svim Fatip modelima. Odabrah taj special edition da imam 2 glave u 1. MAlo se vidi lošija obrada, ali brijač je vrhunski, takođe nemam nikakvih problema sa podešavanjem žileta, legne sam kako treba. Preporuka za ovu prodavnicu ako kojim slučajem još niste bili. Ko u Hogorts da sam ušao :)

The following users thanked this post: Babadzonka

Offline milanNS

• Majstor brijanja
    • Email
« Reply #138 on: February 09, 2019, 07:27:37 AM »
Hvala za radnju u Trstu, ja sam pokusavao tako nesto da nadjem kad idem za Veronu, ali nisam uspeo... Prvi sledeci put obavezno idem do te radnje i javljam utiske...

Najnovije:

Users Online
Users: 0
Guests: 36
Total: 36