Author Topic: Gillette Slim Adjustable brijač  (Read 27069 times)

Offline zare

• Veliki Majstor brijanja
Re: Gillette Slim Adjustable brijač
« Reply #75 on: February 06, 2019, 10:06:51 PM »
Mislim da ovako nesto nije bilo, mozda nekome bude interesantno.

The following users thanked this post: Shavenovich

Offline paca

• Početnik
  • *
« Reply #76 on: February 08, 2019, 02:10:44 AM »
Već se neko vreme brijem Gillette Slim Adjustable brijačem i jako sam zadovoljan. Ovaj moj je iz 1967 godine. Stariji je od mene jednu godinu!

E sada, s obzirom da sam ga kupio na limundu za pristojan novac, više je nego u dobrom stanju. Jedina mana je što je prorez sa jedne strane malo veći to jest jedna je strana malo agresivnija od druge. Zna li neko kako to mogu da popravim? Nadam se da se to vidi na fotografijama:

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
« Reply #77 on: February 15, 2019, 07:26:39 PM »
Пробај контролисаном физичком силом тј. стављањем браника на неку равну површину тј. да је та површина бранику са доње стране. Јер, та је неравнина тј. слантирање, настало физичком силом.
И онда, контролисано пробати да се изврши притисак на ка оној страни где је зазор већи - како би се притискањем смањио тј. све вратило у раван.
Али, за то све је потребно  пре свега психичко помирење да је могућ и лош резултат те акције.
Ја сам тако неке бријаче и вратиоу нормалу.
''Нека. Волим да имам на стању.'' - Мобајк

Offline paca

• Početnik
  • *
Gillette Slim Adjustable brijač
« Reply #78 on: February 17, 2019, 04:12:14 PM »
Probao sam baš to. Izgleda da je materijal toliko jak da mi ne uspeva da štitnik ili kako se već  zove, mikronski savijem. Mnogo su male površine da bi mogla da se napravi dobra poluga. U nekim videima sam video da to rade nekim klestima ali prvo rastave brijač pa mi se to ne radi. Za sada će ostati ovakav osim ako neko nema neki drugi predlog pa da probam.

Sent from my iPad using Tapatalk

Najnovije:

Users Online
Users: 1
Guests: 31
Total: 32