Author Topic: Astra SP - Gde kupiti...  (Read 40592 times)

Offline markony

• Doktor za brijanje
Re: Astra SP - Gde kupiti...
« Reply #120 on: March 27, 2021, 08:11:48 PM »
Na ove sam naleteo, pa sam postavio link.
I za 50 komada, cena je više nego smešna.

Offline Estariol

• Mladi brijač
  • **
« Last Edit: April 01, 2021, 06:48:28 PM by Estariol »

Offline Brado21

• Iskusni brijač
"Everybody has a plan until they get punched in the mouth." M.T.

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #123 on: April 01, 2021, 07:36:21 PM »
https://www.kupujemprodajem.com/nega-lica-tela-i-ulepsavanje/oprema-za-brijanje/astra-superior-stanielss-plava-astra-5-zileta/oglas/111247364

https://www.kupujemprodajem.com/nega-lica-tela-i-ulepsavanje/oprema-za-brijanje/astra-superior-platinum-zelena-zileti-5-kom/oglas/108354445

EDIT: Ako se desi da su kopije, slobodno napomenite, pošto ne umem da ih prepoznam...

Uzimao sam u par navrata žilete od tog prodavca, korektan čovek skroz. Ima solidnu ponudu..
Lepa ponuda. Cene su takođe prelepe. Sviđa mi se što Wilki brijač košta duplo više nego bilo gde.

Offline Estariol

• Mladi brijač
  • **
« Reply #124 on: April 01, 2021, 08:25:16 PM »
Pretpostavljam da si bio sarkastičan... Iskreno pojma nemam kako bi trebalo da se kreću cene, što žileta što brijača... Znam da ste vi na forumu Lord brijače platili nekih 6 evra ako se dobro sećam teme. Meni u suštini znači i verovatno ću kupiti ponešto kod njega jer je iz NS, pa preskačem poštarinu... Ima svašta u ponudi, ali da ne idem previše u off, pitaću o tome u odgovarajućoj temi.

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #125 on: April 01, 2021, 08:52:28 PM »
Pretpostavljam da si bio sarkastičan... Iskreno pojma nemam kako bi trebalo da se kreću cene, što žileta što brijača... Znam da ste vi na forumu Lord brijače platili nekih 6 evra ako se dobro sećam teme. Meni u suštini znači i verovatno ću kupiti ponešto kod njega jer je iz NS, pa preskačem poštarinu... Ima svašta u ponudi, ali da ne idem previše u off, pitaću o tome u odgovarajućoj temi.
Šala, naravno. Astre jesu stvarno povoljne. Toliko bi te sa poštarinom izašle i da ih sam naručuješ. Druge stvari ne bih komentarisao. Google je tvoj drug.

The following users thanked this post: Estariol

Offline Estariol

• Mladi brijač
  • **
« Reply #126 on: April 01, 2021, 09:10:09 PM »
'Oćeš, 'oćeš... Komentarisaćeš, nećeš odoleti... Kad otvorim temu da suzim izbor za kupovinu... :grin:

Najnovije:

Users Online
Users: 0
Guests: 36
Total: 36