Poll

TOBS креме:

Кидају дивотом!
4 (44.4%)
Нисам имао част пробати их...
4 (44.4%)
Кидају, кидају, али само са ценама!
1 (11.1%)

Total Members Voted: 9

Author Topic: TOBS shaving cream  (Read 5635 times)

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
Re: TOBS shaving cream
« Reply #15 on: January 07, 2019, 09:10:01 AM »
И ја сам, као и НУУР имао среће да "загребем",малко ове креме коју је Кибо великодушно делио.
Пре свега да захвалим на овом узорку, и одмах да напишем, како је ова крема, заједно са D.R Harris "Rose" кремом, један од главних адута, зашто треба да се користи четка и сапун/крема при бријању.
Ова крема је толико добра, да је довољно само намазати лице и тако оставити пену на лицу (као некакав козметичким третман) и једноставно уживати!
Пре свега, мирис је погођен 100%. Пена, која се за секунд направи, је идеална! Када се намаже на лице има се осећај као да сам сам Грејпфрут размазао на лицу, што сам исто осетио када сам мазао пену D.R. Harris "Rose", наиме као да сам праве латице руже ставио на лице.
Што се перформанси тиче, чиста десетка....све!
И квалитет пене, и клизавост, и јако, јако добро штити од иритације, коју жилет прави при бријању.
Када се пена спере са лица остаје лепи мирис и лице вапи за новом пеном. После бријања, лице је мекано и влажно.
Ово је пример колико је ТОБС један озбиљан произвођач који, види се, има традицију, држи до квалитета, и наравно увек иде даље у корак са временом!
« Last Edit: January 07, 2019, 05:20:42 PM by adams »

Najnovije: