Author Topic: BRIJAČKA BERZA (prodajem, kupujem, menjam i poklanjam)  (Read 360514 times)

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: BRIJAČKA BERZA (prodajem, kupujem, menjam i poklanjam)
« Reply #1620 on: September 21, 2019, 01:58:17 PM »
Мир, братијо бријачка, мир... Будите паметнији од јутра јер јутро је паметније од вечери

Offline Duskos

• Veliki Majstor brijanja
« Reply #1621 on: September 21, 2019, 02:11:28 PM »
Bez brige nismo Kobi i ja od juče.  :icon_beer: Upravo je ta razlicitost misljenja najljepsa stvar jer jedino je kroz razmjenu argumenata moguce doci do prqvog znanja. Dakle uzivanje mi je da sa pravim znalcem pretresem neku temu., akademski uctivo i temeljno.
Cak me cudi da nema cesce prilike da vise nas iznese svoja razlicita misljenja, jer tim poredjenjem iskustava se najbolje utvrdi najbolji rezultat. Tako da sam zahvalan Kobiju jer me je konacno pokrenuo da napisem jedan post koji se vec dugo skanjujem, a tema je "zasto nesto kosta toliko i koliko to zapravo vrijedi" tu cu malo u sitna crevca da razradim neke stvari o cijenama i tako to.

The following users thanked this post: kobayashi

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1622 on: September 21, 2019, 03:20:08 PM »
Bez brige nismo Kobi i ja od juče.  :icon_beer: Upravo je ta razlicitost misljenja najljepsa stvar jer jedino je kroz razmjenu argumenata moguce doci do prqvog znanja. Dakle uzivanje mi je da sa pravim znalcem pretresem neku temu., akademski uctivo i temeljno.
Cak me cudi da nema cesce prilike da vise nas iznese svoja razlicita misljenja, jer tim poredjenjem iskustava se najbolje utvrdi najbolji rezultat. Tako da sam zahvalan Kobiju jer me je konacno pokrenuo da napisem jedan post koji se vec dugo skanjujem, a tema je "zasto nesto kosta toliko i koliko to zapravo vrijedi" tu cu malo u sitna crevca da razradim neke stvari o cijenama i tako to.
Добро је то, како да није.
Ми тако слично по бријоскуповима али пре но што обрадимо све теме квалитетно, мало се занесемо, обично са пивом, па мудрости сачекају следећу прилику.

Offline Markovicmarko87

• Majstor brijanja
    • Email
« Reply #1623 on: September 23, 2019, 05:46:48 PM »

Poklanjam jednom korišćenu cetku za brijanje. Kupljena je preko ali ekspresa, dlaka je lošeg kvaliteta, ali zato drska je od cistog drveta. Mozda nekome posluzi....

Sent from my iPhone using Tapatalk

Offline kobayashi

• Doktor za brijanje
  • 迪马
« Reply #1624 on: September 24, 2019, 09:58:46 AM »
Prodao bih ako nekog zanima Drakkar noir after shave, vintage. Za ostale informacije moze preko PM

Svinja je za razanj, Jazavac je za Wet shaving
 I CAN QUIT ANYTIME Wetshaving!
Moonjava & Snow Leopard
https://paintthepainting.files.wordpress.com/2014/05/climbing-a-mountain.gif

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1625 on: October 05, 2019, 08:44:17 AM »
Добро јутро свима!
Желим да огласим на продају понешто из своје скромне колекције бријача. За евентуалне понуде ћу вас замолити да се прво огласите на теми а потом ми пошаљете форумску поруку (дакле, првенство куповине има објава на теми). Хвала!

Први бријач је Шик ДЕ, не толико чест али ни толико редак на нашим просторима.
Рекао бих да је идеалан за бријачке почетнике али и за уживање правих бријаџија када се у њега постави агресивнији жилет. Стање је приказано на сликама, нема скривених мана, а додатне слике шаљем путем Вајбера заинтересованим члановима. Цена 600 динара

Чешка Астра ДЕ, као копија поменутог Шика.
Она је део бријачког несесера, па се тако и продаје, све ђутуре.
Изгледа као и да није коришћена, а ја је нисам уопште пробао али верујем да је сличних бријачких перформанси као и Шик ДЕ. Цена несесера са бријачем 600 динара.

Џилет Слим Твист не морам посебно да описујем како брије... Долази у црвеној кутији, која је напукла, али је бријач са целовитом, ненапуклом дршком. Оплата се благо излизала на неким местима, додатне слике шаљем заинтересованима да овде не гушим тему превише. Цена 800 динара.

Џилет Слим Твист у плавој напуклој кутији, бријач у јако добром стању, оплата сасвим у реду, дршка на пар места са ситним огреботинама али без напуклина, жућкаста флека са доње стране дршке која се слабо примећује. Цена 900 динара.

Као својеврсна егзотика, у понуди је и Бригантина, совјетске производње, из далеке 1991. године.
Агресиван бријач, не стаје ни пред чиме, саветујем опрез и лаку руку. Цена је 700 динара.
« Last Edit: October 05, 2019, 07:48:31 PM by Игор В. »

Offline kobayashi

• Doktor za brijanje
  • 迪马
« Reply #1626 on: October 24, 2019, 12:31:43 PM »
Prodao bih Arkansas translucent kamen za ostrenje. Ako je neko zainteresovan neka se javi da se dogovorimo.
Imam dva komada, jedan veci jedan manji.

Ovo je veci
« Last Edit: October 24, 2019, 12:37:27 PM by kobayashi »
Svinja je za razanj, Jazavac je za Wet shaving
 I CAN QUIT ANYTIME Wetshaving!
Moonjava & Snow Leopard
https://paintthepainting.files.wordpress.com/2014/05/climbing-a-mountain.gif

Online YUGO BOSS

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #1627 on: Yesterday at 03:04:19 PM »

Prodao bih u kompletu ako ima zainteresovanih. Shavetta ima par brijanja, bas dobra zavrsna obrada, zileta ima 19. Savrsena za pocetnike.

Zamena moze za raznorazne DE zilete, a cena je 2000 za ceo set 🙂
Prodato
« Last Edit: Yesterday at 06:24:17 PM by YUGO BOSS »

Najnovije:

Users Online
Users: 2
Guests: 30
Total: 32