Author Topic: Crna lista  (Read 26600 times)

Offline stevokv92

• Veliki Majstor brijanja
    • Email
Re: Crna lista
« Reply #75 on: March 04, 2018, 01:17:28 PM »
Bela je slika. Moze li edit?

Offline Britva

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
Crna lista
« Reply #76 on: March 04, 2018, 02:39:01 PM »
Bela je slika. Moze li edit?

Ovaj Instagram nalog

Offline Britva

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
« Reply #77 on: March 04, 2018, 02:52:47 PM »

Offline hadzidado

• Majstor brijanja
    • Email
« Reply #78 on: March 04, 2018, 07:06:51 PM »
Bah, OLX.ba je takvih pun, a postoje samo dvojica iz B.Luke koja prodaju original stvari i jedan iz Zenice(mislim) koji vjerovatno kupuje od njih pa preprodaje(malo je skuplji).

Offline SweeneyTodd

• Iskusni brijač
  • **
« Reply #79 on: September 24, 2019, 11:53:54 AM »
Naleteh danas na paklicu Gillette Stainless koja stoji od ko zna kada pa rekoh da ih probam. Ostrina cini mi se (ipak je samo jedno brijanje) u rangu ili malo ispod Polsilver-a koje inace koristim ali ipak malo prijatniji za kozu. Proizvodnja Petrograd, Rusija. Ne znam da li se svi prave tamo ili je ovo neko starije (kvalitetnije) izdanje, ja vrlo prijatno iznenadjen.

Otprilike i moje iskustvo jer sam ove žilete često ranije koristio, pa se čudim ovim lošim komentarima
Ja sam ih pre koristio u Yumi i shaveti, to mi je bio prvi žilet koga sam uopšte koristio i stvarno su odlični mada nisu toliko oštri kao Platinum na koji sam posle prešao (isto ruska proizvodnja)
Izbrijanost je bila na super nivou (a imam prilično jaku bradu i ne brijem se često), čak i posle prvog prelaza, a kako je ovo bio prvi žilet koji sam koristio i u shaveti treba dosta pažnje i veštine jer je prilično oštar
Dok sam koristio plastikanere pre Yume najgore mi se pokazao BIC - istupi se bukvalno dok obriješ jedan obraz
Gillette varijante su već dosta bolje
« Last Edit: September 24, 2019, 12:10:38 PM by SweeneyTodd »

Najnovije: