Author Topic: TOP 5 zileta na nasem trzistu  (Read 6343 times)

Offline bela plomba

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: TOP 5 zileta na nasem trzistu
« Reply #15 on: December 06, 2017, 07:55:04 PM »
Iskreno, mozda bi to i predstavljalo problem, ali hvala Bogu, dostupno nam je narucivanje sa neta, pa je dopuna zaliha, isprobavanje mnogo lakse. E sad, ostaje zal za domacim proizvodima kojih vise nema, a i ovo sto je ostalo polako nestaje.

Sent from mTalk

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #16 on: December 06, 2017, 08:19:35 PM »
I ja sam stekao isti utisak i osećaj kao Predrague58 kada pogledam šta se može kupiti u okruženju, bilo da je zemlja sa istim/nižim standardom, bilo sa višim.

Ne znam kako se žileti prodaju u globalu, ali u prodavnicama koje posećujem vidim da se relativno brzo rasprodaju, a nekoliko puta sam primetio da dopunjuju zalihe. Čudno mi je da ih Maxi uopšte nema i da niko ne uvozi još nešto osim Wilkinsona, Platinuma i BiC-a. Doduše, jeste da se još ponešto može naći, ali izbor je zaista loš.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #17 on: December 06, 2017, 08:38:21 PM »
Kad se setim iznenadjenja i tri puta proveravanja kada sam u Amanu nasao PSSI za 29.99 dinara.
 A tek njihovo laicko objasnjenje da su ih dobili uz Gillette nozice i da su cenu dali odokativno. I na kraju slag na glupu tortu, kad su mi iz njihovog centralnog menadzmenta rekli da ih sigurno nece vise nabavljati, iako su im se pred ocima prodali za sekund.
 To je taj poslovni entuzijazam koji krasi te mlade skolovane menadzere.

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #18 on: December 06, 2017, 09:36:44 PM »
Joj, sećam se kada je taj Polsilver spominjan ovde. Šteta je što ga još nisu prodali kao 'škart', jer ja bih se svakako dobro snabdeo. Ja sam ga u Bugarskoj platio 80 stotinki (40 centi u evrima), ali je u radnji ostalo samo nekoliko kutijica, pa mi je zaliha bila mala.

Verujem da bi i ti prodavci mogli da zarade na Polsilveru jer bi ga starija populacija verovatno kupovala i da bi se manje snabdevala po pijacama. Evidentno je da može da bude jeftiniji od Wilkinsona i Platinuma, a ne verujem da im se ne bi isplatilo da ga prodaju.
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
« Reply #19 on: December 07, 2017, 04:41:28 PM »
Добра је понуда жилета, за једну окупирану земљу - још је и одлична.

МЕМ Супер Силвер има потписане уговоре за продају ножића са свим већим трговинским ланцима и нигде нису успели да заузму место на рафу.

Од тих великих маркета - мрка капа.

Питање је зашто мали маркети и апотеке не ваљају жилете, јер жилети су велики бизнис, зарада на паклици је енормна.

Мени су највећа енигма дистрибутери фризерске опреме који се чуде кад им се помене жилет.

Изведена је бријачка лоботомија над становништвом. Мисле да класичан жилет служи још само за прављење кокаинске лајне.
''Нека. Волим да имам на стању.'' - Мобајк

The following users thanked this post: Ki30, Kibo

Offline kobayashi

• Doktor za brijanje
  • 迪马
« Reply #20 on: December 07, 2017, 05:38:24 PM »
Kad ce stici nozici nuur?
Svinja je za razanj, Jazavac je za Wet shaving
 I CAN QUIT ANYTIME Wetshaving!
Moonjava & Snow Leopard
https://paintthepainting.files.wordpress.com/2014/05/climbing-a-mountain.gif

Offline SweeneyTodd

• Iskusni brijač
  • **
« Reply #21 on: October 21, 2019, 09:08:41 PM »
Teško da postoji išta bolje od Gillette Platinuma a da je dostupno po radnjama
Dobar je i MEM i Gillette Stainless (crveni) ali njega nisam video već godinama po radnjama, ovo ostalo nije vredno pomena sa napomenom da nisam probao Wilkinson Sword mada čisto sumnjam da je bolji od Gillete Platinum
« Last Edit: October 22, 2019, 08:49:06 AM by SweeneyTodd »

Offline nikolapianist

• Iskusni brijač
  • **
    • Email
« Reply #22 on: October 21, 2019, 11:19:58 PM »
Mislim da je Gillette Platinum oštriji od Wilkinson Sworda, a da je Wilkinson, bar u mom slučaju odličan za prvi prelaz (baš lepo obrije) , dok je u drugom ili eventualno trećem prelazu malo grublji.

Offline SweeneyTodd

• Iskusni brijač
  • **
« Reply #23 on: October 22, 2019, 08:59:32 AM »
Jeste, izuzetno oštar žilet tako da se mora malo paziti prilikom prvog brijanja - ja izvučem jedno 5 ugodnih brijanja po oštrici, a imam jaku bradu i brijem se jednom sedmično tako da pakovanje od 5 komada može da mi traje godinu dana pa i više  8)
Inače, u jednoj maloj radnji sam kupio Gillette Platinum koji je bio nikakav, probao sam dve polutke u shaveti i to više čupa nego što brije - verovatno je u pitanju neka kopija jer je omot od samog žileta beo, a kod starijih Platinuma koje sam ranije imao je imao i onaj plavi dezen i na omotu, mada začudo na kutiji piše da je isto made in Russia, St Peterburg
Sam žilet izgleda identično kao i ove što sam do sada uzimao, doduše nisam stigao i da probam drugi žilet iz pakovanja, možda je ovaj prvi bio faličan

Najnovije:

Users Online
Users: 2
Guests: 29
Total: 31