Author Topic: Paraho balzam posle brijanja  (Read 8717 times)

Offline yu-brijanje

• Iskusni brijač
  • **
Re: Paraho balzam posle brijanja
« Reply #30 on: June 29, 2018, 11:00:09 PM »
Ni meni, mada mi na fejsbuku retko odgovaraju sa takvih stranica :) albusova stranica, tj.oni koji je vode, odgovorila mi je tek posle nekoliko meseci :D Ono što je cinjenica jeste da npr, u villy diskontu kucne hemije i kozmetike u Nišu gde imaju sve moguce domace proizvode za brijanje ( linije brion, palmira, eliot, milenium) još uvek nema paraho balzama i losiona. Sad je i  pitanje kako ce ići distribucija luxolovih proizvoda, pozicioniranje na trzistu od nule... sve u svemu nadam se da necemo dugo cekati, nekad je tog balzama bilo u gotovo svakoj prodavnici...

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #31 on: June 29, 2018, 11:59:48 PM »
Meni na poruku na FB niko nije odgovorio.

Eh, komšo, nije ti ovo Švajcarska. Ti kao da nisi gledao Državni posao  ;)
Volim kada brijanje predstavlja uživanje.

The following users thanked this post: Limoozina

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #32 on: July 04, 2018, 01:49:02 PM »
Sad su mi se javili iz Luxola i rekli da ce uskoro poceti distribuciju i snabdevanje prodavnica po Srbiji.
Zivi bili pa videli.

The following users thanked this post: mobajk, Neša, djepeto, Babadzonka, Игор В.

Offline Babadzonka

• Majstor brijanja
"Чим сам купио, одмах сам мало накапао на руку, и кришом на улици мирисао затим кад год никог није било у близини (обазриво, јер знам да то није нормално понашање)."  -  nuur o Malizia AS-u :D

The following users thanked this post: nuur, mobajk, Ki30

Offline Babadzonka

• Majstor brijanja
« Reply #34 on: October 30, 2018, 02:50:21 PM »
Jedna novina, pitao sam ove iz Luxol-a gde mogu da nabavim njihove proizvode, a odgovor je sledeci:

"Poštovani, naše proizvode možete naći u PerSu i Gomexovim maloprodajnim objektima, a od sledećeg meseca i u Merkatoru, Disu i Univeru.

Vaš Luxol."

E sad, sta oni trenutno proizvode, i da li medju tim proizvodima ima i ovih brijackih, to nisam pitao :)
"Чим сам купио, одмах сам мало накапао на руку, и кришом на улици мирисао затим кад год никог није било у близини (обазриво, јер знам да то није нормално понашање)."  -  nuur o Malizia AS-u :D

The following users thanked this post: mobajk, hordak, stevokv92

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #35 on: October 31, 2018, 10:02:48 PM »
Izgleda da će biti.

Evo šta kažu na instaramu:

A evo i šta kaže njihov direktor: ...„zadržaćemo brendove sa postojećim imenima Top Balsam, Antiperutin, Paraho, Helenton, i uživati u revoluciji novih-starih proizvoda”.

Voleo bih i da se pojavi Al Cream, ali i da već poznati ovdašnji proizvođači imitiraju malo komšije Bugare i ponude nam i ono staro čega se sećamo, ali i nešto novo. Voleo bih da se vrate i Peer i Vožd i još neki proizvodi, a čak i ukoliko je proizvođač propao, mislim da postoji i zakonski mehanizam da se brend obnovi. Meni se čini da se ponuda brijačkih proizvoda bar malo poboljšava, što je korak napred.

The following users thanked this post: mobajk, Babadzonka

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #36 on: November 14, 2018, 08:06:22 PM »
Imam još dobrih vesti.  Kako iz Luxola kažu na FB stranici, planiraju da u proizvodnju vrate i AL Cream.

The following users thanked this post: Bojko, Shavenovich

Offline Shavenovich

• Doktor za brijanje
  • shave is meditation,not iritation
    • Email
« Reply #37 on: November 14, 2018, 10:15:16 PM »
Imam još dobrih vesti.  Kako iz Luxola kažu na FB stranici, planiraju da u proizvodnju vrate i AL Cream.
😱😱😱 ljudi ako se ovo desi....

The following users thanked this post: Neša

Offline Neša

• Doktor za brijanje
« Reply #38 on: November 15, 2018, 12:49:16 AM »
Ako se ovo desi, biće odlično. Ne znam da li i ostali dele moj optimizam po pitanju domaćih proizvoda za brijanje, ali ako i bogati stranci hvale naše proizvode, onda je to veoma lepa vest. Iako se domaći proizvodi polako i stidljivo pojavljuju na trgovačkim policama, mislim da je to dobro za početak i za postepeno vraćanje klasičnom brijanju. Poštujem to što Luxol ima hrabrost da vrati nekoliko proizvoda, kao i ono što je već prisutno na tržištu. Evidentno je da se klasično brijanje polako vraća i na svetsku scenu, što važi i za mnoge lokalne proizvođače, pa ako to uspeva u više zemalja, nadam se da će uspeti i kod nas.

Offline yu-brijanje

• Iskusni brijač
  • **
« Reply #39 on: November 22, 2018, 03:13:14 PM »
Danas je dobar marketing ono sto prodaje proizvod, Luxol je imao odlicne proizvode ali poslednje dve decenije npr.nije imao reklamu na televiziji a vecina se tako opredeljuje sta ce kupiti. S druge strane svi znaju za nivea ili gillette proizvode cije reklame su preplavile tv i internet stranice. Sad je pitanje kako Luxol moze da  se ukljuci u tu trku u kojoj kvalitet proizvoda nije presudan, kako da ubedi kupca da koristi njihovu kremu ili balzam za brijanje a ne neke inostrane proizvode koje reklamiraju najpoznatiji sportisti, glumci ... A s obzirom da ih godinama uopste nije ni bilo na trzistu sada bukvalno moraju da krenu od nule. U svakom slucaju ko prvi naleti na njihovu  pastu za brijanje i balzam neka napise , meni su letos rekli na fejsbuku da ce biti do jeseni ali jos nisam nigde video da se prodaju

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #40 on: November 22, 2018, 03:49:28 PM »
Danas je dobar marketing ono sto prodaje proizvod, Luxol je imao odlicne proizvode ali poslednje dve decenije npr.nije imao reklamu na televiziji a vecina se tako opredeljuje sta ce kupiti. S druge strane svi znaju za nivea ili gillette proizvode cije reklame su preplavile tv i internet stranice. Sad je pitanje kako Luxol moze da  se ukljuci u tu trku u kojoj kvalitet proizvoda nije presudan, kako da ubedi kupca da koristi njihovu kremu ili balzam za brijanje a ne neke inostrane proizvode koje reklamiraju najpoznatiji sportisti, glumci ... A s obzirom da ih godinama uopste nije ni bilo na trzistu sada bukvalno moraju da krenu od nule. U svakom slucaju ko prvi naleti na njihovu  pastu za brijanje i balzam neka napise , meni su letos rekli na fejsbuku da ce biti do jeseni ali jos nisam nigde video da se prodaju
Uključiće se tako što će da se reklamira u Žikinoj Šarenici i sličnim stvarima. Gađaće publiku koja nije čula za ili koju boli uvo da se brije kao, realno, ćosavi Antoan Grizman. Nema tu od velike reklame ništa. Manja cena na rafu pored Nivee od 450-500 dinara i neko ce da kupi. Ako mu bude odgovaralo, kupiće ponovo.
 A onda će da naprave neki ugovorčić sa, kao npr Hemigal, nekom robnom markom tipa "Dobro", "Aro" i ne znam kako se još zovu robne marke velikih lanaca i radiće za njih prepakovane losione i balzame.
Nadam se da će imati dovoljan delić kolača da mogu da požive i da mi uživamo u ponudi. Pod uslovom da daju ono što je Luxol nekada nudio po pitanju kvaliteta.

Najnovije:

Users Online
Users: 0
Guests: 28
Total: 28