Author Topic: Каро, Викинг Актив/Сензитив, Топ Тен, Хербс оф Булгарија... (свебугарски топик)  (Read 20209 times)

Offline yu-brijanje

• Majstor brijanja
Ja probao danas Top ten za osetljivu kožu, belo pakovanje, i mogu reći da sam izuzetno pozitivno iznenadjen kremom, bar ja to nikako ne bih nazvao ispod prosečnim :) pravi odličnu penu, ima diskretan miris, blago hladi,odlična klizavost..ja i ne volim taj preterani osecaj hladjenja, vise mi prija kad je to blago osvezavajuce hladjenje... Iako smo mi sa jugoistoka uvek zazirali od Bugara mora se priznati da su vodeća brijačka nacija na ovim prostorima :)

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР

Са бријоскупа, типа последњег предкоронарног, вратих се ћику са Топ тен кремом на којој је писало да има ментол.
Кратки утисци - мирис је предобар за народни производ, тип мириса је Pre de Provence 63, пена је на повољном бријачклом нивоу, ментол ич нисам осетио, једино што ми се није допало је то што је у мом случају потребно знатно додатно умивање - што ми се никако не допада.
Враћам је на следећи бријоскуп и благодарствујем на прилици да испробам овај производ.
''Нека. Волим да имам на стању.'' - Мобајк

Offline yu-brijanje

• Majstor brijanja
Nabavio danas Karo crveni, tj. klasik varijantu i moram da kazem lego mi je za prvo brijanje ko budali samar :) imao sam ranije nekad cini mi se verziju u plavoj boji, valjda za osetljivu kozu, ali se ne secam da je ostavila ovakav utisak. Vidim da ih proizvodi ista firma kao i Top Ten liniju, gotovo su identicne i ambalaze, s tim da je Karo brend legendaran i sa tradicijom jos iz vremena Todora Zivkova :) Bugarima zaista svaka cast na ovakvim narodnim proizvodima, sve kreme koje sam imao njihove su nekako slicne strukture, slicne ambalaze, sve po 100mg, kao da imaju neku zajednicku kremu kao prapretka od koje su sve nastale :) Inace kod nas blizu granice je Karo jos 90ih bio neizostavan proizvod s buvljaka u kombinaciji s Yumom.

Najnovije:

Users Online
Users: 3
Guests: 30
Total: 33