Author Topic: Barbon krema za brijanje  (Read 9457 times)

Offline VojvodaBojovic

• Doktor za brijanje
  • "Kakvo ti je brijanje, takav ti je i život"
    • Email
Re: Barbon krema za brijanje
« Reply #30 on: May 08, 2016, 03:34:36 PM »
Odlična! 100 din na kvantašu u Novom Sadu. Odličan miris, gusta, klizava, po meni zahteva vode... Ko proba, neće se pokajati. U kombinaciji sa as-pun pogodak! @zarko.meca

Offline Aleksandar

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Панонски морнар
« Reply #31 on: May 08, 2016, 03:37:47 PM »
@VojvodaBojovic
Da li na kvantašu ima i Barbon AS?

EDIT : Sad vidim u drugom tredu odgovor
« Last Edit: May 08, 2016, 03:39:55 PM by Aleksandar »

Offline VojvodaBojovic

• Doktor za brijanje
  • "Kakvo ti je brijanje, takav ti je i život"
    • Email
« Reply #32 on: May 08, 2016, 03:57:50 PM »
@VojvodaBojovic
Da li na kvantašu ima i Barbon AS?

EDIT : Sad vidim u drugom tredu odgovor

AS ima na jednoj velikoj tezgi-kucici-prikolici (sta li je). Jedna od prvih tezgi sa desne strane sa kozmetikom kada ides iz pravca centra. Kremu sam jedva skontao negde je na sredini sa leve strane u kucici, stoji pored palmmira kreme i brion kreme. :)

Offline StecK

• Doktor za brijanje
« Reply #33 on: June 13, 2016, 01:52:05 AM »
Naleteh na informaciju da postoji Barbon Pre Shave, pa rekoh da podelim sa vama, ne znam samo da li je dostupan u Srbiji.

The following users thanked this post: VojvodaBojovic

Offline Ki30

• Majstor brijanja
  • Nije gotovo, tek počinje.
    • Email
« Reply #34 on: June 13, 2016, 07:49:37 AM »
@ StecK
U pitanju je pre shave za brijanje električnim brijačima.
http://caola.hu/markaink/barbon/

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
« Reply #35 on: January 10, 2019, 10:59:39 PM »

Бријаџијо непознати, или познати, који очима овим форумом крстариш регистрован а улогован, питао си се какав је Барбон као крема типа бријачка?

Па ево је можда за тебе, пред тобом, Спарки је мислио на тебе, послао ју је бријачкој елити као дар! Нуур је усликао убогим Шаомијем за тебе и поставио као послужавник на форуму да се сладиш. Ако желите - јавите се за тестер Барбонаре, а можда и за целу крему - ако нема бријачке глади за овом ментоладом?

Хвала другу Спаркију што мисли на елиту у отаџбини!
''Нека. Волим да имам на стању.'' - Мобајк

The following users thanked this post: Sparki, Babadzonka

Offline Игор В.

• Veliki Majstor brijanja
    • Email
« Reply #36 on: February 27, 2019, 04:56:58 PM »
Ова хваљена крема је управо данас стигла на ред да је пробам и захваљујем како @Sparki-ју тако и @nuur-у на овој могућности.
Крема је, по мени, веома пријатна, благог бријачког мириса који се не задржава превише након бријања, клизавост добра, и оно што волим код пене за бријање, има одређену масноћу која се сасвим лепо осећа када крему распоредите по лицу.
Користио сам ДЕ Џилет Аристократ #70 (мислим да ми је он допао шака) а у њему Џилет 7 o'clock.
Бријање је било благо, без икаквих проблема, крема је са својих истиснутих 3 до 4 цм направила веома леп нанос уз помоћ Јаки Саграда Фамилије четке. Пене је било довољно за 3 WTG прелаза и поправке, мада сам у једном тренутку додао мало воде, такорећи неколико капи и крема је одлично одреаговала - нити се проредила нити претерано развила већ је постигла ону добру меру којом је опет враћате у игру и наносите на лице.
Оно што сам, пак, приметио, јесте да хоће мало да крене ка сушењу након неколико минута, мада је далеко од тога да се суши, него се појављује као нека мала скрама, али она и даље ради како би требало.
Оно што ми је увек велики плус који волим и код сапуна јесте осећај меканости лица након бријања овом кремом.
Наиме, у једном тренутку је деловало како ће можда лице остати суво након бријања, али се десило управо супротно - лице је почело да мекша и сада је тај осећај меканости потпун и одличан. Колико ће потрајати? Испратићу па ћу додати и тај податак у догледно време.
Након завршеног бријања сам употребио Шипр Одеколон, те хвала још једном мом драгом другару и колеги @adams-у на овој сјајној колоњској води за коју ми је и даље енигма како су постигли да буде толико пријатна након бријања а са својих 60% алкохола.
Дакле, једно заиста угодно, можда чак и досадно бријање из угла бријача и жилета, али итекако вредно помена у домену креме и њених учинака.

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока

The following users thanked this post: Sparki

Najnovije:

Users Online
Users: 2
Guests: 20
Total: 22