Author Topic: Shark, Lord, i ostali Egipćani - na jednom mestu  (Read 5110 times)

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
Re: Shark, Lord, i ostali Egipćani - na jednom mestu
« Reply #15 on: August 29, 2019, 05:52:42 PM »
Бојко Д Грејтест, 1 од великана бријања (расе дародавац), какви се могу набројати на прстима сакате руке, донео је на бријоскуп таблу Шаркова и поклонио нам је као да то није ништа!
Лично, никада тако нешто не бих учинио. Шокантан потез за дивљење и зарумењивање обријаних образа.
Узвратили смо му на класичан начин - неплаћањем пива и тапшањем по рамену.

Жилети - одлични су ми! У сланту су врло лепо радили, углађени и оштри, више углађени но оштри, што изузетно волем, али, ово су тек први утисци, видећу временом како се понашају, за сада - чист бријогламур на кожи.
« Last Edit: August 29, 2019, 05:54:13 PM by nuur »
''Нека. Волим да имам на стању.'' - Мобајк

The following users thanked this post: Wetshaver

Offline Wetshaver

• Doktor za brijanje
  • Only way I shave is a wetshave ...
« Reply #16 on: August 29, 2019, 09:14:59 PM »
Ovom prilikom želim da se zahvalim Bojku elitnom brijadžiji na ajkulicama.Kao i Nuur u elitnom brijadžiji i ostaloj elitnoj ekipi koji su mi prosledili uzorke sa brijoskupa.Šta reći za Shark?Oštri kao ajkulini zubi,a drži oštrinu bez problema i nakon više brijanja.Shark u mojih top 5 žileta se visoko kotira.

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
« Reply #17 on: August 30, 2019, 09:15:51 PM »
Samo da stavim sliku, pričamo trenutno o ovima - Super stainless:

Jerbo, skoro isto je upakovan i Super chrome...

Offline Bojko

• Veliki Majstor brijanja
« Reply #18 on: August 30, 2019, 11:55:37 PM »
зашто би се замарали неким дртаљима као што је очигледна разлика у паковању ... довољно је променити само поднаслов.

Свакако су добри жилети, 3-4 пријатних бријања без проблема и иритација.
Иако је паковање стигло мало згужвано, након равно 20 дана путовања од како је кренуо пакет из Египта преко Турске, Бугарске и Румуније па коначно код нас, делује ми да то није утицало на оштрину и углађеност, пробао сам један комад из кутијице која је на први поглед била најлошија и један из кутијице која уопште није била оштећена, није било разлике.
Фино углађени да не праве иритације у благом Меркуру 34ц ни у нискобуџетној Рапири са дугом дршком која никако није блага ни безазлена машиница.

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #19 on: August 31, 2019, 12:45:32 AM »
Хвала @Bojko на овим жилетима, науљеним са уљем из ајкулине јетре, заиста стојиш иза својих речи-жилет веома прија, одличан је у послу за који је намењен, данас је пало прво бријање и испратићу какав је након споменутих три-четири бријања.

Offline nuur

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
  • Ким Џонг НУУР
« Reply #20 on: September 06, 2019, 09:33:35 PM »
Ајкула - 3 бријања.
Невероватно краткотрајан ножић за мене.

Offline YUGO BOSS

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #21 on: March 22, 2020, 09:00:30 PM »
Po meni best buy zilet(Shark stainless)
Radim ATG odmah na glavi(koliko god puta treba da predjem za BBS) i meni ovaj zilet odgovara. Ne zapinje i ne cupa, i brzo se obrijem(meni koji brijem glavu na dva dana veoma bitan detalj). Uz to nema posekotina i iritacija
Mislim da je to sa trajnoscu mozda zato sto ovaj zilet verovatno nema coating(ne mogu da se setim gde sam video ovu informaciju).
Uglavnom cena i nije jaka da bih gledao trajnost, izvucem 3-4 brijanja i bacam ga u kantu, moram videti koji mu je maksimum :)

Offline YUGO BOSS

• Doktor za brijanje
    • Email
« Reply #22 on: March 30, 2020, 12:36:21 AM »
Kupicu i probacu sve zilete koji su dostupni
Ali posle duze vremena resio sam da uzmem 100 komada Shark stainless-a
Za moje uslove najbolji zilet. Ne verujem da cu pronaci bolji

Najsmesnija scena od pre neki dan. Feather(3) treba da zavrsim brijanje lobanje na mestu gde mi je dlaka nesto jaca. Bukvalno prevlacim osecam kako mi grebe po lobanji ali dlaku ne skida. Shark(3) u drugom R41 u par poteza uspeo da zavrsim posao. I to bez preterivanja. Juce sam dao bratu preostale feather zilete ja ih vise necu koristiti(videcemo kako njemu legnu u slant-u)

Offline adams

• Global Moderator
  • Doktor za brijanje
« Reply #23 on: March 30, 2020, 01:32:58 PM »
Ја египатске жилете стављам тамо где им је и место - у Лорд бријач, који је иако јефтин, јако добар.
И можда се захваљујући бријачу добро и обријем. То јест лепо се обријем, али не и пријатно. Зато што ниједан жклет, било да је Лорд или Шарк није довољно оштар да бих баш уживао у бријању. Међутим лице ми буде лепо и чисто обријано.
Овакви жилети ми трају свега 4 бријања, тако да ја нисам неки штиоц тих жилета. А и како бих и могао бити поред многих бољих жилета који су нам доступни?
Знам само да никако не препоручијем Captain жилете са којима сам ма једвите јаде извукао само два бријања.
Колико сам приметио ти Captain се не производе (или можда грешим) у Лорд фабрици, али су свакако произведени у Египту.
« Last Edit: March 30, 2020, 01:46:21 PM by adams »

Najnovije:

Users Online
Users: 0
Guests: 24
Total: 24