Author Topic: Balea Proffesional sintetička četka za brijanje  (Read 71967 times)

Offline sale vš

• Doktor za brijanje
    • Email
Re: Balea Proffesional sintetička četka za brijanje
« Reply #135 on: March 27, 2018, 11:02:24 AM »
Žalim što sam joj dao prednost u odnosu na omega sintetiku. Reko ajd tu mi je dm pod nos, bila na akciji i iskreno zajebao sam se. Omega je jede u bukvalnom smislu s jednim cm kreme imam dovoljno za 5 prelaza.

Послато са Lenovo A2010-a уз помоћ Тапатока

Offline mark0

• Majstor brijanja
« Reply #136 on: July 16, 2018, 12:38:52 AM »
Jedino mi se ne dopada što se teško širi. Možda bi trebao da probam fenom da savijem dlaku.

Pre večerašnjeg brijanja sam zagrejao par sekundi dlake pa prstima i dlanom savio one koje su u centru ka spolja.
Sada se vidi rupa kao i kod plave doduše malo veća. Na spoljnim dlakama se ne vidi promena.
Pošto koristim kružnu i slikarsku tehniku naizmenično malopre dok sam se brijao istestirao sam.
Dlaka se lepo otvara na licu. Otvaranje je doduše minimalno zbog jake kičme ali se četka normalno ponaša.

Primenio sam Vlajin metod na plavu Balea cetku, i veoma sam zadovoljan!
Ja sam je doduse vise puta na sekund-dva grejao fenom i sirio, kako god sam znao i umeo.
Rascvetala se poprilicno, na licu je mnogo prijatnija, narocito inicijalno, a i na oko je lepsa. Takodje vise nema karakteristicne rupe u sredini kad se pokvasi.

Hvala Vlajo !

The following users thanked this post: vlaja

Offline asmir

• Majstor brijanja
« Reply #137 on: July 29, 2018, 02:38:28 PM »
Zamenjena drska na baleinoj sintetici

Najnovije:

Users Online
Users: 4
Guests: 28
Total: 32