Author Topic: ~~~Окупљања бријаџија и договаранције у вези с тим~~~  (Read 60806 times)

Offline Игор В.

• Veliki Majstor brijanja
    • Email
Поштоване бријаџије, ово је кратак осврт на данашње окупљање на тераси ресторана Венеција у Земуну.
Екипа је истрчала за металне столове и столице ове угоститељске куће, а као што ће те видети у наредним фотографијама и овога пута, као и небројено сусрета до сада, оставила бријосрце на нимало угодном терену.
У сенци ове терасе нашли су се: adams, bojko, kibo, Limoozina, Wetshaver и ја, али сенка није могла да утали сјај који је био на асталима а који је приказан на фотографијама пред вама.
Било је ту пријатних изненађења, попут Брута спортстајл-лосиона након бријања, као и пар легендарних бријача који су заблистали, а до наших руку је стигла и најновија иначица сапуна Wmax3, истоимене ауторке са нашег форума.
Све у свему и једном речју, бријоексклузива!

« Last Edit: July 22, 2019, 11:31:57 AM by Игор В. »

The following users thanked this post: Wetshaver, adams, Limoozina, Kibo

Offline Wetshaver

• Doktor za brijanje
  • Only way I shave is a wetshave ...
Brijoskup je bio odličan.Zahvaljujem se elitnim brijadžijama na druženju i na uzorcima.Točeni Carlsberg na nivou.

The following users thanked this post: Limoozina

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
Veliki pozdrav za Gillette Bostonian brijac koga je Talicni Bojko nasao na Bajlonijevoj pijaci za 600 dindzi. Americke brijadzije bi vristale od srece, a on ga je nonsalantno prosetao do keja na pivce. Jer smo tako u mogucnosti :)

The following users thanked this post: Wetshaver, adams, Kibo

Offline Bojko

beše produktivno druženje ...
A Bostonian je ušao u rotaciju, već dva puta smo se posvađali, ali treba lagano uvoditi u korišćenje sve što se dobilo na skupu, ne može odjednom i Vmax3 i Moka četkica i Bostonian ... ima materijla za dobro testiranje.

Offline Duskos

Druze Bojko ne zamjeri, ali kao stari znanac sa Bostoniananom bio bih slobodan da ti dam par savjeta.
Gilette New Improved glava koju dijele tri brijača: New standard, kao standardni model. Zavisno od seta zove se New standard, Cavallier, Bostonian, Richwood, Aristocrat, itd, ali se radi o jednom apsolutno istom brijacu. Zatim Tuckaway, (iliti rasklopivi, i jedini trodjelni model) kao najmanji i naravno BigFellow new imroved, kao mačo najveci brat odlikuje jedno: izuzetno su temeljni. Skidaju brzo i do kraja. Imam New improved i Big Fellow, i cesto ih koristim pogotovo kad zelim da se obrijem u dva prelaza. Ono sto moras da obratis paznju je ugao. Najprostije receno drska ide daleko vise "od lica" nego sa "normalnim" brijacima. Ugao jeste malo čudan dok ga ne naviknes sa "normalnim" uglom bas umije da "podere". Probaj sledece: Spusti sredinu top capa na lice i polako spustaj dok osjetis da je nozic "uhvatio" dlaku. Bez pritiska i bice ko po loju. Naravno "riding the cap" bi bio pod obavezno.

Mislim da ces onda skontati sto oni koji jednom steknu New improved uvijek ostave bar jednog. Uzivaj!
« Last Edit: July 27, 2019, 04:08:10 PM by Duskos »

The following users thanked this post: Bojko, Limoozina

Offline Kibo

• Email
Ja ću za dve nedelje biti u Nikšiću-Podgorici, pa ako neko ima neku pošiljku za braću iz CG, da mi dobaci do petka 02.08. Ja sam mogu da ponesem Vmax3 da i oni testiraju.

Offline Gile

• Doktor za brijanje
Ja ću za dve nedelje biti u Nikšiću-Podgorici, pa ako neko ima neku pošiljku za braću iz CG, da mi dobaci do petka 02.08. Ja sam mogu da ponesem Vmax3 da i oni testiraju.
Može par testera da probamo i taj novitet. Naravno ako nekome treba šta odavde kažite da šaljemo.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Offline Bojko

Druze Bojko ne zamjeri, ali kao stari znanac sa Bostoniananom bio bih slobodan da ti dam par savjeta.
Gilette New Improved glava koju dijele tri brijača: New standard, kao standardni model. Zavisno od seta zove se New standard, Cavallier, Bostonian, Richwood, Aristocrat, itd, ali se radi o jednom apsolutno istom brijacu. Zatim Tuckaway, (iliti rasklopivi, i jedini trodjelni model) kao najmanji i naravno BigFellow new imroved, kao mačo najveci brat odlikuje jedno: izuzetno su temeljni. Skidaju brzo i do kraja. Imam New improved i Big Fellow, i cesto ih koristim pogotovo kad zelim da se obrijem u dva prelaza. Ono sto moras da obratis paznju je ugao. Najprostije receno drska ide daleko vise "od lica" nego sa "normalnim" brijacima. Ugao jeste malo čudan dok ga ne naviknes sa "normalnim" uglom bas umije da "podere". Probaj sledece: Spusti sredinu top capa na lice i polako spustaj dok osjetis da je nozic "uhvatio" dlaku. Bez pritiska i bice ko po loju. Naravno "riding the cap" bi bio pod obavezno.

Mislim da ces onda skontati sto oni koji jednom steknu New improved uvijek ostave bar jednog. Uzivaj!

ne zameram nikako, hvala na savetu.
Morao sam malo više vremena da mu posvetim oko nalaženja ugla, prilično je specifičan što se toga tiče, tako  je i išla ruka sa top capom dok se nije ugao našao sam, a ume da odere ume, opraštanje grešaka izraženo u % je 0,00

Offline Игор В.

• Email
Može par testera da probamo i taj novitet. Naravno ako nekome treba šta odavde kažite da šaljemo.

Гиле, друже, живи ли сте тамо на ову врућину?
Хтедох да те приупитам да ли беше имате тамо Леа балзам 3 у 1 у понуди и која му је цена?
Хвала!
ПС
Наравно, пиши шта вам фали да шаљемо!

Offline Gile

• Doktor za brijanje

Гиле, друже, живи ли сте тамо на ову врућину?
Хтедох да те приупитам да ли беше имате тамо Леа балзам 3 у 1 у понуди и која му је цена?
Хвала!
ПС
Наравно, пиши шта вам фали да шаљемо!
Ima ga u ponudi u milpop radnjama mislim da je oko 3 eura 150ml tuba.

Najnovije:

Users Online
Users: 5
Guests: 32
Total: 37