Poll

СЕ бријачи:

Бричим се СЕ бријачем - нема боље, реално!
13 (22.8%)
Нисам пробао - али волео бих!
34 (59.6%)
Интересантно, али ко да се цима за бријач, ножиће...
10 (17.5%)

Total Members Voted: 56

Author Topic: Класични СЕ бријачи (најстроже чувана тајна савршеног бријања / 2. део)  (Read 94248 times)

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Реално обожавам изглед Џи бара, по мени баш авангардан, а и згодно ми стоји у руци док се бријем.
Да ли се он по стилу изгледа може сврстати (или и сврстава) у АртДеко (зна ли ко)?

Offline alekRe_11080

• Majstor brijanja
    • Email
Реално обожавам изглед Џи бара, по мени баш авангардан, а и згодно ми стоји у руци док се бријем.
Да ли се он по стилу изгледа може сврстати (или и сврстава) у АртДеко (зна ли ко)?
Po mom ukusu, što se izgleda tiče, G bar ga šije za tri koplja.. A što se svrtavanja tiče, to zaista ne znam, jedino ako znaš da li postoje neki zvaniči kriterijumi ili se pitanje odnosi na procenu zanovanu na ličnom ophodjenju?

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
Просто ме занима да ли је АртДеко, како ми се чини, јер волим када уживам у предметима из тог периода.
Ово би био, такорећи, шлаг на торту ако јесте.

Offline Limoozina

• Doktor za brijanje
    • Email
Просто ме занима да ли је АртДеко, како ми се чини, јер волим када уживам у предметима из тог периода.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Streamline_Moderne

Offline Игор В.

• Doktor za brijanje
    • Email
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Streamline_Moderne
Хвала, делује као да Џи бар има одлике АртДекоа, али бих волео да чујем засигурно ко зна да ли је то тако.

Najnovije:

Users Online
Users: 2
Guests: 29
Total: 31